2-3 ay beklemiş laptop açılmıyor

redark

Hectopat
Daha fazla  
2-3 aydır laptopu açmadım öyle duruyordu kenarda. Şu an açılmıyor. Arızası ise tahminim pili zaten ölmüştü, prize takılı kullanıyordum hep. Beklemeden dolayı tamamen boşaltığını düşünüyorum. Statik elektrikle ilgili bir şeyler de olabilir. Güç düğmesi vs. hayat belirtisi yok. Sadece adaptörü taktığımda şarj olduğunu gösteren ve sürekli yanması gereken yeşil ışık saniyede 4-5 defa yanıp sönüyor seri bir şekilde. Ufaktan pıt pıt sesi çıkarıyor bir de. Daha önce de böyle bir sorun yaşamıştım bir kere evi taşındığım sıralar, bir konu bulmuştum güç düğmesine basılı tutma ile ilgili, o bana çözüm olmuştu ama şimdi o konuyu bulamadım 2 saattir aramama rağmen. Pili çıkardım denedim, taktım denedim. Her 2 türlü de. Önce güç düğmesine uzun uzun bastım 2-3 kez, 15 20 dk şarj etmeyi denedim bana mısın demedi. Toshiba A660-1EK model, garanti vs. biteli çok oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı