2.300 TL monitör seçimi

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ASUS'un Şu monitörünü almayı düşünürken birkaç haftadır baktım bugün fiyatı yükselmiş. (ne şanssızlık ama ☹️) akşamları fiyatlarda indirim oluyor dendi bana, ben de bakacağım. Düşecek mi, pek sanmıyorum ama düşmezse Bu monitörü düşünüyorum. Ama 144 Hz ve 2K daha uygun fiyata sizin gördüğünüz IPS panel kontrastı yüksek 165 Hz 24" monitör öneriniz var mı? Ya da ben bunu almaya karar versem 2K monitörde Full HD oyun oynarken sıkıntı çıkarır mı, görüntü kötüleşir mi ya da 1080p panelde 1080p oyunlar daha mı iyi gözükür? RTX 2060 ile sıkıntı çıkarır mı?

Bütçe 2300 ₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ASUS'un Şu monitörünü almayı düşünürken birkaç haftadır baktım bugün fiyatı yükselmiş. (ne şanssızlık ama ☹️) akşamları fiyatlarda indirim oluyor dendi bana, ben de bakacağım. Düşecek mi, pek sanmıyorum ama düşmezse Bu monitörü düşünüyorum. Ama 144 Hz ve 2K daha uygun fiyata sizin gördüğünüz IPS panel kontrastı yüksek 165 Hz 24" monitör öneriniz var mı? Ya da ben bunu almaya karar versem 2K monitörde Full HD oyun oynarken sıkıntı çıkarır mı, görüntü kötüleşir mi ya da 1080p panelde 1080p oyunlar daha mı iyi gözükür? RTX 2060 ile sıkıntı çıkarır mı?

Bütçe 2300 ₺
Eğer sıfır alacaksanız ve bir hafta beklerim derseniz İncehesap'ta Gaming Gecesi oluyor saat 22:00'da oraya bakmanızı tavsiye ederim güzel monitörler denk geliyor.

Ben Curved monitörleri çok seviyorum kendimde almayı düşündüm bu modeli.

Eğer sıfır alacaksanız ve bir hafta beklerim derseniz İncehesap'ta Gaming gecesi oluyor saat 22:00'da oraya bakmanızı tavsiye ederim güzel monitörler denk geliyor.

Ben Curved monitörleri çok seviyorum kendimde almayı düşündüm bu modeli.

Ölü pixel varmış bence bir daha düşün derim. Hem G-SYNC olan bir monitör olursa benim açımdan daha iyi olur NVIDIA kart sonuçta.

Geri
Yukarı