2,5 milyona suv sedan karışık araç önerisi

Bizim sitede sabancıların akrabaları vardı. Onlarda da 2015 veya 2016 Land Cruiser vardı. Kocaman 2 katlı evlerin olduğu sitede otoparkta motoru açtıklarında tır motoru gibi sesi yankılanırdı adım gibi hatırlıyorum. Dehşet araba motor bakımından.
Onun öyle bir rolanti sesi var ki anlatılmaz cidden
Gayet güzel araba ama diz mesafesi bi tık ufak gibi geldi ama yine de çok güzel teşekkürler

2200 kilo diye biliyorum. 2.8 motoru yetmeyebiliyor.
Gerçekten SUV yani araba. Motoru evet biraz düşük kalıyor ona. 0-100'ü çok uzun bu yüzden. Son hızı da düşük maalesef. Gerçi böyle bir SUV alan çok takılmaz performansa. Ben kendi açımdan belirtiyorum yanlış anlaışlasmın. Bir de tasarım olarak bizim ülkemizde pek tutmayabilir. İnsan bu fiyatlara araba alınca diğerleri görünce bir daha dönüp baksın istiyor. Prado bu konuda tasarımda zayıf kalıyor.

Onun öyle bir rolanti sesi var ki anlatılmaz cidden.

Gayet güzel araba ama diz mesafesi bir tık ufak gibi geldi ama yine de çok güzel teşekkürler.

Alfa kalitedir cidden çok iyi ama dediğiniz gibi arka diz mesafesi bir tık kısa çok uzun boylu kişiler rahat edemez ama gerçekte bu arabanın içine bindim deri kalitesi multimedya o kalite cidden hissediliyor.

Gerçekten SUV yani araba. Motoru evet biraz düşük kalıyor ona. 0-100'ü çok uzun bu yüzden. Son hızı da düşük maalesef. Gerçi böyle bir SUV alan çok takılmaz performansa. Ben kendi açımdan belirtiyorum yanlış anlaışlasmın. Bir de tasarım olarak bizim ülkemizde pek tutmayabilir. İnsan bu fiyatlara araba alınca diğerleri görünce bir daha dönüp baksın istiyor. Prado bu konuda tasarımda zayıf kalıyor.
Usta problemi de yaşanabilir araçta

Gayet güzel araba ama diz mesafesi bi tık ufak gibi geldi ama yine de çok güzel teşekkürler
Diz mesafesi mi? Land Cruiser alın gitsin.

Bu arada V8 sesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alfa kalitedir cidden çok iyi ama dediğiniz gibi arka diz mesafesi bir tık kısa çok uzun boylu kişiler rahat edemez ama gerçekte bu arabanın içine bindim deri kalitesi multimedya o kalite cidden hissediliyor.
Hızlanma kasaya göre gayet güzel
Hocam benim hayalimdeki bir araba var fakat hem Hatchback hem de fiyat olarak 1.6 olması gerek. İsterseniz onu atabilirim.
Olabilir Hocam at bence

Geri
Yukarı