2,5 yıl süren sanal ilişkinin bitmesi

Merhaba arkadaşlar, bu konuya cevap gelsin ya da gelmesin, hem geleceğe bir anı hem de içimde ki hayal kırıklıklarını paylaşacak biri olmadığı için buraya yazıyorum. 17 yaşındayım 2,5 yıl süren bir ilişkim oldu. Sanaldı fakat sanaldan öteydi benim için. Onlarca kez hayatını kurtardım, polisler, zorla evlendirilmeler, depremler hepsinde bir şekilde atlattık ve beraber olduk. Annem ilişkimizi öğrendi deyip dün gece benden ayrıldı. Kabullenemeyip, 2 yıl süren bu ilişkinin böyle bitmesini istemediğim için çabaladım fakat daha demin bana yazdıkları beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı. 2-3 ay öncesine kadar ilk tanıştığımız andan beri bana kör kütük aşıktı ve son bu 2-3 ayda biraz değişti. Olgunlaştı büyüdü dedim belki de fakat öyle değilmiş. Daha demin bana sanal ilişkiden sıkıldım elini tutmak koklamak sarılmak istiyorum dedi. Kendince haklı belki de fakat 2 yıl kör kütük aşık olduğumuz ve asla böyle bir şey yapmayacağını, ileride eşim olarak gördüğüm birinin böyle yapması gerçekten çok zor ve büyük bir hayal kırıklığı benim için. Canım çok acıyor, elbet geçecek fakat çok büyük bir izi kalacak. Söylemek istediğim çok şey var ama boğazım düğümleniyor. Sevmeyin arkadaşlar aşık olmayın. Belki de doğru kişi değildi benim için. Umarım kendisi sarılıp elini tutacağı koklayıp öpebileceği birini bulur.

Efkarlanmana gerek yok sanal ilişkiyi 2.5 yıl sürdürmeniz bile büyük başarı. :)

Geri
Yukarı