2.7 TDI 98 model dizel araç hangi yağı önerirsiniz?

10-40 herhangibibir markanın yağını kullanabilirsin dandik yağ mevzusu eskidendi sadece çakma olmamasına dikkat et neden herhangi bir bir yağ dedim çünkü Türkiye'de üretlien bütün yağların ham maddesini aynı ve tek bir firma getiriyor parçacılardan falan almanı tavsiye ederim internette çok fazla çakma yağ piyasası var bu sektörde olan biri olarak söylüyorum sadece.

Kitapçıkta yazıyor eğer varsa. İnternetten de bakılabilir emin olmak için.
50/30 diyorlar fakat araç belli yaşı km yi geçtikten sonra yağda değişiklik olması gerektiğini söyledi usta bana 10/40 uygundur dedi

10-40 herhangibibir markanın yağını kullanabilirsin dandik yağ mevzusu eskidendi sadece çakma olmamasına dikkat et neden herhangi bir bir yağ dedim çünkü Türkiye'de üretlien bütün yağların ham maddesini aynı ve tek bir firma getiriyor parçacılardan falan almanı tavsiye ederim internette çok fazla çakma yağ piyasası var bu sektörde olan biri olarak söylüyorum sadece.
Castrol , motul tercihim .
Ustaya dedim ki standart da bunun yağı 5/30 diye dedim usta dedi belli km yıl geçince araçlarda yağı değiştirmek / incelemek gerekiyor dedi 10/40 koyduk öyle

Geri
Yukarı