2 adet 3060 ile nasıl mining yapılır?

opst1

Femtopat
PhoenixMiner kullanıyorum. Hangi ekran kartını inaktif etmek istiyorsam onun numarasını siyah ekrana giriyorum. Herhangi bir onay tuşuna gerek yok. Mesela benim RTX3070 1. ve 6700XT 2. ekran kartı. Mining ekranının alt kısmına 2 yazdığımda 6700XT miningi bırakıyor ve ben oyun oynuyorum. Aynı işlemi aktif etmek için de tekrarlıyorum.
Eki Görüntüle 985994
İnaktifi sarı ile aktifi yeşil ile göstermiş.

Eki Görüntüle 985999
MSI Afterburner kullanıyorum. Asus ROG 6700XT bu ayarlarda üst resimde de gördüğün üzere 45-47 mh/s 'i 49C de kazıyor.
Burda VRAM sıcaklığını görebiliyor musunuz? Yada nerden görebiliriz? Birde en az kaç derece olmalı sıcaklık yani şu derecenin altında da olmalı gibi bir durum var mı?

volkankara74

Hectopat
Ekran kartı sıcaklığının 60C yi geçmesi pek tavsiye edilmiyor. 60C yi geçmediği müddetçe VRAM sıcaklığı da yüksek olmayacaktır.
VRAM sıcaklığını hwinfo ile görebilirsin. Aida64 ile de görebilirsin.
Ayrıca MSI Afterburner ayarlar kısmından izlemeyi seçip VRAM sıcaklığını sistem tepsisinde (sağ altta) gösterebilirsin.

KS
redcliffe

redcliffe

Centipat
Maşallah kazançlar öyle bir düştü ki günlük 800 kazarken şu an 500'lere indi 10 gün içerisinde. Tamda 3 kart daha ekleyeceğim sisteme kartlar geldi takmadan satsam mı diye düşündürdü vallahi.

Yukarı