2 adet 3060 ile nasıl mining yapılır?

Dediğiniz gibi sağlam bir düşüş oldu. Ben de günlük 90-100 TL civarında kazarken 2 gün önce 50 TL dün ise 75 TL gelir oldu.

Böyle giderse farklı bir coine geçiş yapacağım gibi özellikle birkaç gündür viabtc diye bir coin gördüm ETH'den iyi kazandırıyor fakat nereden ve nasıl kazılıcak bilmiyorum.
Gelen üç kart da 3060 mı?

3070 aldım hocam toplam 5 adet 3070 1 adette 3060 var 3060 ıda yakında satıp üzerine ekleyerek 3070 yapma niyetindeyim çok uğraştırıyor farklı ayarıydı falan.

Merhabalar bende mining yapmaya başladım 1 ay oldu mümkünse deneyimlerinden faydalanmak istiyorum.
Ekran kartı: Gigabyte 3060 gaming oc
Anakart: B450 gaming plus max
Psu: 650 Watt 80 plus (xigmatek venom kasanın kendi psu’su)
49 mh sabit 47 derece 112watt
2. Bir 3060 aynı model ya da msi gaming x trio ekran kartı almayı düşünüyorum ama anakartım (Riser kullanmadan) ve psu’m destekler mi bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim cevapların için şimdiden teşekkürler. Birde şahsi düşüncenizi merak ederek 100 bin lirayı şu an bu işe bağlamak sizce mantıklı mı ? Yeni gelen yasa bu işi ne kadar etkiler?

kimse cevap yazmamış 1 aydır tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa menmun oluruz msı anakartımda
tek ekran kartı girişi var rx 5500 takılı 26.5 mh alıyorum bir kart daha ilave edicem alıp 3060 sorunlu sanırım veya pcı uzatıcı aparat ve bir riser ile 3060 kullanılırmı sanal hdmı kullananlar var anlayan arkadaşlardan acil yardim rica ederim

kimse cevap yazmamış 1 aydır tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa menmun oluruz msı anakartımda
tek ekran kartı girişi var rx 5500 takılı 26.5 mh alıyorum bir kart daha ilave edicem alıp 3060 sorunlu sanırım veya pcı uzatıcı aparat ve bir riser ile 3060 kullanılırmı sanal hdmı kullananlar var anlayan arkadaşlardan acil yardim rica ederim
Riser ile 3060 bağlarsanız mh/s düşüyor.

bugün öğrendiğim kadarıyla rıser ile olmuyor ğuz arkadaş ta yazmış mh düşüyormuş malesef 3060 olucaksa anakarta pcı exp slotu fazla olucak ben rx 580 ilave edicem 5500 ek olarak 2 riser alıcam

Anakartinizda tek pci ex slotu varsa nasil bir tane daha ekran karti takmayi planliyorsunuz?
Pci ex coklayici alsaniz o zaman 3060 i anakarta takamazsiniz. Yani eger 3060 almayi planliyorsaniz sunu bilmeniz lazim, 3060 i riser ile baglarsaniz karttan kisilmis performans alirsiniz, anakarta takmadiginiz taktirde pek bir anlami kalmayacaktir. Sizin durumda yapilacak en iyi hamle, pci ex slotu fazla olan anakarta gecis yapmak, daha sonra alternatifleri planlamak olacaktir.

Anakartimda iki PCI express yuvası var. Anakart üzerine rtx 3060 takılı olsa diğer kartları riser ile bağlasam nasıl olur? Ayrıca hiveosda düşük MH/s almamak için yapılması gereken bir ayar var mı?

Anakartimda iki PCI express yuvası var. Anakart üzerine rtx 3060 takılı olsa diğer kartları riser ile bağlasam nasıl olur? Ayrıca hiveosda düşük MH/s almamak için yapılması gereken bir ayar var mı?
Doğrudan anakarta 3060'ı bağlarsanır oluyor. Ben doğrudan 3060 anakarta, riser ile 2070s bağladım ikiside problemsiz çalışmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı