2 ay kullanılmış Gigabyte RX 5700 XT ne kadar eder?

derlemeler

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kurgu ve Grafik
Elimdeki kartı satıp 3070 almayı düşünüyorum. Sistemim imzada ki gibi. Kartı 2 ay kullandım, birde kartda coil whine var. Sıkıntı yaratmayacağı için iadeye yollamadım. Sizce kaç paraya satabilirim?

Not: Kartın şuan ki fiyatı 4400 TL.

En az 3800 TL eder diye düşünüyorum. Ayrıca imzayı referans göstermek yasak. Sisteminizi mesaj olarak yazın.

Cevaplar için teşekkür ederim. Coil whine sesi o kadar rahatsız edici değil. Birde letgo mu yoksa bu tarz forum gibi yerler mi koymalı?

Bence her yere koyabilirsiniz, ben 2 yıldır alım-satım ile ilgileniyorum ve bazı terbiyesiz ve troll veletler dışında pek sorun yaşamadım. Ancak sahibinden de GET ilan açmanızı önermem çünkü bunu kötüye kullanıp size sıkıntı çıkarabiliyorlar.

Bence her yere koyabilirsiniz, ben 2 yıldır alım-satım ile ilgileniyorum ve bazı terbiyesiz ve troll veletler dışında pek sorun yaşamadım. Ancak sahibinden de GET ilan açmanızı önermem çünkü bunu kötüye kullanıp size sıkıntı çıkarabiliyorlar.

GET ilan derken? Bu arada imza muhabbetini bilmiyordum yasak olduğunu uzun süredir forumdayın ilk defa gördüm. Teşekkürler...

Geri
Yukarı