2 ay taahhütlü internet verebilecek firma tavsiyesi

Gadot48

Hectopat
Öncelikle selamlar. Bana 1.5-2 aylık internet bağlantısı gerekmekte. İnternet işleriyle çok ilgi alakam yok. Bana 1.5-2 ay taahhütsüz internet verebilecek firma var mıdır? 50 GB gibi bir kota benim için uygun. Hattım Vodafone. Bu mobil modem olayı vs. bana uyar mı?

Son düzenleme:
Öncelikle selamlar. Bana 1.5-2 aylık internet bağlantısı gerekmekte. İnternet işleriyle çok ilgi alakam yok. Bana 1.5-2 ay taahhütlü internet verebilecek firma var mıdır? 50 GB gibi bir kota benim için uygun. Hattım Vodafone. Bu mobil modem olayı vs. bana uyar mı?

Kanka TürkNet veya NetSpeed ya da Millenicom işin bitince kapattır tahaaütsüz bunlar.
Öncelikle selamlar. Bana 1.5-2 aylık internet bağlantısı gerekmekte. İnternet işleriyle çok ilgi alakam yok. Bana 1.5-2 ay taahhütlü internet verebilecek firma var mıdır? 50 GB gibi bir kota benim için uygun. Hattım Vodafone. Bu mobil modem olayı vs. bana uyar mı?

Mobil mi yoksa ev interneti mi?

2 ay taahhüt diye bir şey yok. En az 12 ay olur.
Taahhütsüz olan bir şirket deneyebilirsiniz. Örneğin;
Türknet
Millenicom
Netspeed
Gıbırnet

Vodafone veya Turkcell'den 4,5G mobil modem de alınabilir. Onlarda taahhüt olacaktır. Başka yerde de kullanırım derseniz onlar da olabilir.

2 Ay taahhüt diye bir şeyi ilk defa senden duyuyorum Türk Telekom ya da Kablonet alabilirsin 12-24 ay taahhüt ile ama taahhüt süz almak istiyorsan Türk Net minellicom vb Türk Telekom alt yapısı kullanan küçük internet sağlayıcılarını arayıp alman gerekir. Ha bir de alternatif VINN. Sadece 2 ay Ethernet lazımsa git telefonun internetini kullan derim.

Yanlış belirtmişim aklımdaki de taahhütsüzdü aslında düzelttim.
2 Ay taahhüt diye bir şeyi ilk defa senden duyuyorum Türk Telekom ya da Kablonet alabilirsin 12-24 ay taahhüt ile ama taahhüt süz almak istiyorsan Türk Net minellicom vb Türk Telekom alt yapısı kullanan küçük internet sağlayıcılarını arayıp alman gerekir. Ha bir de alternatif VINN. Sadece 2 ay Ethernet lazımsa git telefonun internetini kullan derim.

Kullanımınız yalnızca iki ay gibi kısa süre için olacaksa Türk Telekom'un yanlış hatırlamıyorsam yazlık internet paketleri var. Fiyatı taahhütsüz sağlayıcılara kıyasla yüksek ayrıca kampanya koşullarını bilmiyorum.

1603810125279.png

Taahhütsüz olanlardan Millenicom'u asla tercih etmeyin. Günlerce iptal etmek için arayıp, konuştum adamlar etmemen için her yolu deniyor. Bir keresinde yarım saat boyunca dil döktüler, istemiyorum dedikçe zorluyorlar. Ama e-devlet'e iptal uygulaması getirildi. Oradan iptal ederseniz daha kısa sürer sanırım. O da en az 7 gün onu da söyleyeyim. Diğer taahhütsüz olan firmalar hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı