2 ayda EA'da 240 bin yapılır mı?

Sxatil

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki netleri yapıyorum bu kalan 2 ayda vitesi arttırıp günde 13-14 saat çalışırsam EA 240 bin bin yapabilir miyim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Gerçekten 13-14 saat çalışabilirim kalan 2 ayda @hukukçubey
Netlerim;
  • Türkçe: 24.
  • Sosyal: 9
  • Matematik: 5
    Fen: 1-2 net yapıyorum.
AYT bölümü;
  • AYT mat: 4 net.
  • AYT edebiyat: 4 net.
  • AYT tarih 1: 3 net.
  • AYT coğrafya 1: 3 net.

Son düzenleme:
Çok zor gibi gözüküyor. Bence son 2 ay AYT edebiyatı yükseltmeye çalışın. Bana sorarsanız bence mezuna kalıp seneye tekrar girin. Bu netler ile adamakıllı bir üniversiteye giremezsiniz.

TYT matematikte 8-9 net, AYT matematikte 7-8 net, TYT Türkçe için 26-27, AYT tarihte 6-7, AYT edebiyatta 14-15, TYT sosyalde 13-14'leri görmenizin zor olacağını sanmıyorum. Bunları yaparsanız çok rahat 200 bin hatta daha altını bile görürsünüz. Bunlar da 2 ayda yapılmayacak şeyler değil. Okuduğunuzu anlama yeteneğinizi geliştirmeniz yeter hatta.

2 ay için 240 bin eşit ağırlık hiçbir şey, yapılabilir. Millet çalışmadan yapıyor zaten o sıralamayı, üstteki arkadaşın dediği gibi de sırf okumuş olmak için okumayın. Onun yerine mezuna bırakabilirsiniz ya da tek derdiniz diplomaysa AÖF üzerinden okuyup da alabilirsiniz.

Geri
Yukarı