2 ayda hızlı kilo nasıl verilebilir?

OnlyKayn

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günaydın iyi sosyaller. Ben 1 haftadır spora gidiyorum ancak hiç kilo veremedim. Lütfen dalga geçmeyin. Yeniyim ve yazın 11 günde günde 20000 adım atarak 7 kilo vermiştim. Ancak şu an spora giderek hiç kilo veremedim. Bu durum beni üzüyor. Zayıflamak istiyorum ayrıca o zaman yağ yakıcı kullanmadım ve şu an kullanmak istiyorum arkadaşlar nasıl beslenmeliyim? Lütfen çikolata ekmek vb şeyler yemeyin demeyin çünkü yemiyorum zaten. İşte koladır şekerdir dondurmadır falan ancak hiç kilo veremiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Boy:180.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar günaydın iyi sosyaller. Ben 1 haftadır spora gidiyorum ancak hiç kilo veremedim. Lütfen dalga geçmeyin. Yeniyim ve yazın 11 günde günde 20000 adım atarak 7 kilo vermiştim. Ancak şu an spora giderek hiç kilo veremedim. Bu durum beni üzüyor. Zayıflamak istiyorum ayrıca o zaman yağ yakıcı kullanmadım ve şu an kullanmak istiyorum arkadaşlar nasıl beslenmeliyim? Lütfen çikolata ekmek vb şeyler yemeyin demeyin çünkü yemiyorum zaten. İşte koladır şekerdir dondurmadır falan ancak hiç kilo veremiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Boy:180.

Kaç kilosunuz ?

Hocam oruç tutuyor musunuz? Çünkü tutuyorsanız ona göre öneri verilir. Spor yapmayı unutmayın zaten öyle en sağlıklı kilo verirsiniz.

Basketbol vucüt hatları yapar üstüne boy yapar. Ben sadece 2 hafta Full basket oynayarak 4 kg yakmıştım.

Arkadaşlar sizi anlıyorum fakat benim kilo vermem gerekiyor hızlı bir şekilde ne yapmam lazım açık öğretim lisesindeyim sabah akşam boşum tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca yağ yakıcı sizce kullanmalı mıyım ?

Geri
Yukarı