2 ayda trigonometri, limit, türev ve integral biter mi?

LancerTh

Zeptopat
Daha fazla  
Malum sınava 2 ay kaldı. Trigo ve LTİ öncesi konular bitti. LTİ çok zor diyorlar. Yetişir mi? Elimde Apotemi ve EIS fasikülleri, bir de 345 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün çalışmayla AYT matematik bitirilir 2 ayda, bunları düşünüp zaman kaybetmenin bir anlamı yok elinden geldiğince çalışman lazım.

AYT matematik her türlü biter zaten TYT gibi sonradan artan bir sınavda değil o yüzden her yeni konuya geçtiğinde denemelerinde artar ben AYT matematiğe kendi başıma şubatta başladım ve ona rağmen ilk denememde 15-20 net yapmıştım bunu yapma sebebimde okulda işlenen dersden bir şeyler hatırlamam o yüzden halledersin.

Malum sınava 2 ay kaldı. Trigo ve lti öncesi konular bitti. Lti çok zor diyorlar. Yetişir mi? Elimde apotemi ve eıs fasikülleri, bir de 345 var.

Elindeki kaynaklar gayet iyi AYT matematikte 3. tekrarına başlayan biri olarak söylüyorum ve yetişir ama sana tavsiyem önce eis ve 345i çözüp sonra apotemiye geçmen ve lti abartıldıgı kadar zor bir bölüm değildir.

Elindeki kaynaklar gayet iyi AYT matematikte 3. tekrarına başlayan biri olarak söylüyorum ve yetişir ama sana tavsiyem önce eis ve 345i çözüp sonra apotemiye geçmen ve lti abartıldıgı kadar zor bir bölüm değildir.

Çok haklısın bu arada ve ÖSYM hep lti abartıldığı için genelde zorda sormuyor kolay ya da orta soruyor ona rağmen bayağı kişiyi eliyor.

Çok haklısın bu arada ve ÖSYM hep lti abartıldığı için genelde zorda sormuyor kolay ya da orta soruyor ona rağmen bayağı kişiyi eliyor.

Bu sınavda az soru çıkan konudan korkucaksın trigo lti çok çıkıyor onlarda sorun yok gel polinomlara 1 soru ama nasıl 1 soru abovvvv.

Geri
Yukarı