Hediye 2 Aylık Game Pass Hediye

508516

Centipat
Discord Nitro'dan gelen 2 aylık Game Pass kodunu daha önce kullanmış olmam sebebiyle birine hediye etmek istiyorum. Arkadaşlarımdan hiçbirinin ihtiyacı yokmuş ve ben de yeni hesapla vs. uğraşmak istemediğim için buradan birine hediye etmek istiyorum. Hiçbir şartı yok. Aşağıda vereceğim Discord kullanıcı adına istek atıp mesaj atan ilk kişiye kodu vereceğim.

1.PNG

Discord Kullanıcı Adı: ierdem#3485

Arkadaşlar kusura bakmayın istek atan ilk kişiye verdim. Elimde başka kod olsa vermek isterdim.
İstek atanlar da isterlerse isteklerini geri çekebilir. İstemezlerse de kabul edebilirim. Herkes kendi bilir.
Hatta bir sıkıntı oldu onunla uğraştık. O yüzden biraz geç cevap yazabildim.

Arkadaşlar konu sahibiyle görüştüm kod çalışmadı onun yerine Steam cüzdan kodu atacak.

Mahcup olmamak için böyle bir çözüm buldum.

Arkadaşlar Game Pass kodu bana geldiği için sadece benim microsoft hesabımla mı etkinleştiriliyor. Çünkü böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Boşu boşuna zararlı çıktım :D

Mahcup olmamak için böyle bir çözüm buldum.

Arkadaşlar Game Pass kodu bana geldiği için sadece benim microsoft hesabımla mı etkinleştiriliyor. Çünkü böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Boşu boşuna zararlı çıktım :D
Hayır kullanılmamış her hesapta etkinleşir kod.
Arkların kodlarını daha önce itemsatış üzerinden satmışlığım bile var.

O zaman o arkadaş kendi hesabında daha önceden kullandığı için etkinleşmemişse yazan 2. kişiye vereceğim. Bir de o denesin.

Hayır kullanılmamış her hesapta etkinleşir kod.
Arkların kodlarını daha önce itemsatış üzerinden satmışlığım bile var.
Hocam bilmiyorum ama denediğimde "Bu kod zaten kullanılmış" dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı