2 aylık Turbox deneyimim

Eğer TurboX'un çöp olduğunu bile bile aldıysan gerçekten cahillik yapmışsın. Ben bilmeyerek aldım en azından.

Şu Turbox'u kullanmadan sallamayın diyen arkadaşa sesleniyorum. Ben bizzat kendi mahalle arkadaşımda kullandım. Çocuğun babasının durumu iyi bir dediğini iki etmeyen bir adam buda sen git gaming kasa diye aldır adama. Sonra işte kanka gaming pc aldım nasıl güzel kasası falan parlıyor gelde bi bak dedi, birde ne göreyim Turbox. Tam 4000tl ye alınmış içinde fosil i7 var. GT 730 var. Neyse aradan 1-2 ay geçti tabii pc dolunca gördüğü her oyunu indirince (pc yi iyi bir pc sanıp) donmalar laglanmalar başladı. Ben ilk aldığında dedimki hevesi kırılmasın söylemeyeyim sustum. Sonra buna gerçekleri bi anlattım Allah yukarıda çocuk neredeyse ağlayacaktı düşünün. 17 yaşındaki adam parkın ortasında ağlamaklı oldu o derece. Sonra ne mi oldu Benim aracılığımla 2060 bi sistem topladı Torbox şimdi kardeşinde Roblox için kullanılıyor. Yani tam yerini buldu anlayacağınız. TURBOX'UN YERİ ROBLOX'TUR.

4000TL de çok ama ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…