Satılık 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate 9 TL!

• Konuyu başlatan kaane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 5B
Konuya mesaj yazmıştım aslında ama. Tedarik etme konusunda bir sorunum var. Bunu çözemedim bir türlü. Ayrıca kodlar 2022 yılının sonuna kadar çalışıyor.
Önceden almıştım 1 haftadır yazıyorum dönüş yok artık satmıyor.
Konuya mesaj yazmıştım aslında ama yine de siz bilirsiniz.
Hocam hala geçerli midir? Satın almak istiyorumda.
Çok kısa bir süre sonra kodları sağlamış olacağım. Telafi olarak herkese 1 adet kod da hediye etmiş olacağım.

Konuya mesaj yazmıştım aslında ama. Tedarik etme konusunda bir sorunum var. Bunu çözemedim bir türlü. Ayrıca kodlar 2022 yılının sonuna kadar çalışıyor, bilmeden konu baltalamayın lütfen.

Konuya mesaj yazmıştım aslında ama yine de siz bilirsiniz.

Ayrıca lütfen konu baltalamayın.

Çok kısa bir süre sonra kodları sağlamış olacağım. Telafi olarak herkese 1 adet kod da hediye etmiş olacağım.
Hcaom kodlar gelince beni etiketelr misiniz?

Hocam stoklar gelince de fiyat aynı mı kalacak.

Hocam stoklar gelince de fiyat aynı mı kalacak.
2 aylık Game Pass satışı yapmıyorum maalesef. 1 aylık Game Pass Ultimate satışı olacak, fiyatlar ise aynı kalacak, en fazla 2-3₺ artabilir o da güncel kur sağ olsun. Sattığım 1 aylık Game Pass Ultimate'in avantajı ise her hesapta kullanılabilmesi. 2 aylık kodlar her yerde mevcut, önüne gelen satışını yapıyor 20-25₺ yazıp insanları tabiri caizse bariz bir şekilde dolandırıyor. Ben maliyetimin en fazla 2 katına satış yapıyorum ki çoğu zaman 2 katını bile bulmuyor. Bahsettiğim arkadaşlar ise 5 belki 10 kat kâr elde ediyor. Yani her halükarda ben daha uyguna satmış oluyorum, elbette alıcının tercihi.

2 aylık Game Pass satışı yapmıyorum maalesef. 1 aylık Game Pass Ultimate satışı olacak, fiyatlar ise aynı kalacak, en fazla 2-3₺ artabilir o da güncel kur sağ olsun. Sattığım 1 aylık Game Pass Ultimate'in avantajı ise her hesapta kullanılabilmesi. 2 aylık kodlar her yerde mevcut, önüne gelen satışını yapıyor 20-25₺ yazıp insanları tabiri caizse bariz bir şekilde dolandırıyor. Ben maliyetimin en fazla 2 katına satış yapıyorum ki çoğu zaman 2 katını bile bulmuyor. Bahsettiğim arkadaşlar ise 5 belki 10 kat kâr elde ediyor. Yani her halükarda ben daha uyguna satmış oluyorum, elbette alıcının tercihi.

Hocam yazın oynamalık alacaktık arkadaşımla birlikte 2 ay sürüyorsa tam denk gelir yaz bitişine diye düşünmüştüm sorun değil Ultimate'i düşünebiliriz konuyu takip ediyorum.

Hocam kodlar gelince haber verebilirseniz sevinirim.

Hocam kodlar gelince bana da haber verebilir misiniz?

Geri
Yukarı