2. dönem 1. sınavlar yapılacak

byngmzz

Decapat
2. dönem 15 Şubat'ta başladı ve tam 1 ayda neredeyse tüm derslerde 3 ünite işledik. 3 ayda işlenmesi gereken 3 üniteyi 1 ayda işleyip, 2 hafta sonraya (1 Nisan) sınav koyup, çalışıp sınava girmemiz bekleniyor. Biraz zaman verilse çalışacağız ama o da verilmiyor. :D Turizm sezonu geleceği için sanırım, aklıma başka bir sebep gelmiyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılmaz büyük ihtimalle. MEB, şu anda öğrencilerin çalışmasını istiyor. Fakat sınavı son gün dahi olsa iptal edecekler. Adım gibi eminim. İkinci dönem sınavlarını daha hiçbir okul olmadı. İptal olma olasılığı bu yüzden var.

Bizim hocalar bal gibi olacaksınız diyor. Sizde olmayacaksınız diyor. Bakan bir şey demiyor. Hiçbir şey anlamadım bu işten

Bizim hocalar bal gibi olacaksınız diyor. Siz de olmayacaksınız diyorsunuz. Bakan bir şey demiyor. Hiçbir şey anlamadım bu işten.
Desinler. İlk dönem sınavları 4 ay sonra yapılabildi. İkinci dönem sınavları en kötü ihtimalle 1 ay ertelenecek. MEB'in açıklama yapmama sebebi de yukarıda belirttiğim gibi öğrencileri çalıştırmak için.

Desinler. İlk dönem sınavları 4 ay sonra yapılabildi. İkinci dönem sınavları en kötü ihtimalle 1 ay ertelenecek. MEB'in açıklama yapmama sebebi de yukarıda belirttiğim gibi öğrencileri çalıştırmak için.

Hocam haftaya başlıyoruz zor o iş. Bir şey olacağı yok cenazemizi kaldırabilirsiniz.

Sınıf grubunda konuşulanların SSni paylaşmak isterdim sizinle lakin 1 yıllık günah stoğunuzu doldurabilirsiniz.

Ertelensede hiç iç açıcı değil konular.
Aynen öyle hocam. 2. dönem sınavlarının yapılması demek, birçok öğrencinin 50'nin aşağısında not alması demek. Şu anda bile 17 Bin vakayı deviriyoruz.
Hocam haftaya başlıyoruz zor o iş. Bir şey olacağı yok cenazemizi kaldırabilirsiniz.

Sınıf grubunda konuşulanların SS'ini paylaşmak isterdim sizinle lakin 1 yıllık günah stoğunuzu doldurabilirsiniz.
Hocam ilk dönem sınavları bile kaç kere ertelendi. Açıkçası yapılacağı kesin olsa bile şu anda yapılmaz. En iyi ihtimalle mayıs ayı olur.

Zaten MEB'in hala açıklama yapmaması da iptal olacağını ya da erteleneceğini gösteriyor. Açıklama yapsalardı, haftata kesin bir şekilde sınavların yapılacağını gösterirdi.

Bu sessizlik öğrencilerin çalışması için blöften başka bir şey değil bana göre. Lafı çok uzattım, kusura bakmayın. Toparlayamadım.

2. dönem 15 Şubat'ta başladı ve tam 1 ayda neredeyse tüm derslerde 3 ünite işledik. 3 ayda işlenmesi gereken 3 üniteyi 1 ayda işleyip, 2 hafta sonraya (1 Nisan) sınav koyup, çalışıp sınava girmemiz bekleniyor. Biraz zaman verilse çalışacağız ama o da verilmiyor. :D Turizm sezonu geleceği için sanırım, aklıma başka bir sebep gelmiyor çünkü.
Maalesef bende bu sorundan müzdaripim. Sınav konuları aşırı fazla ve bize 1 hafta önce bilgi verildi, 22 Martta sınavlarımız başlıyor. Kafayı ders çalışmakla bozdum, bu hâlimiz ne olacak belli değil. Sanırım turizm sezonu yaklaştığı için aradan çıkartmak istiyorlar bunları. Hocalar kasımda işlediğimiz konulardan itibaren soracaklar bize..

Geri
Yukarı