2. dönem 1. sınavlar yapılacak

Destekleme ve yetiştirme kursları 2. dönem sınavları iptal edildi. Bizimki de iptal edilecek. Haksızlık olur. 20 bin vakalara dayandık. Ya iptal. Ya iptal. İptal edilmesi gerekiyor.
Yukarıda arkadaşın dediğine göre 2. sınavlar başlamış. O öğrenciler girdiyse biz de gireceğiz, artık iptal olmaz muhtemelen, en fazla ertelenir.

Yukarıda arkadaşın dediğine göre 2. sınavlar başlamış. O öğrenciler girdiyse biz de gireceğiz, artık iptal olmaz muhtemelen en fazla ertelenir.

Bence vakalar artıyor ve tekrar eve kapanacağımız için. Bizi 2. dönem de her dersten 1 sınav yapmaya çalışıyorlar. Eğer şu an yapamazlar ise, bir daha hiç yapamazlar. 3. dalga ve tekrar kapanma yakın çünkü.

Bence vakalar artıyor ve tekrar eve kapanacağımız için. Bizi 2. dönem de her dersten 1 sınav yapmaya çalışıyorlar. Eğer şu an yapamazlar ise, bir daha hiç yapamazlar. 3. dalga ve tekrar kapanma yakın çünkü.
Bence de böyle. 1. sınavları yaptıracaklar ki karne verebilsinler. Onlar için 2. sınavlar önemli değil. 1. sınavlar yapılacak ve vakalar patladığı için tekrar karantinaya alacaklar.

Hocam ben sadece mantık yürüttüm. Ben de yüzyüze yapılması taraftarı değilim ama MEB ne isterse uyacağız, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı