2. dönem 1. sınavlar yapılacak

Evet sınavlar olacak ama erteleneceğini düşünüyorum, geçen dönem biz sınavları kasımda olmuştuk ama ülkenin %60’ı geçen hafta oldu, aylarca ertelendi. Bu sefer siz erken olmuşsunuz :D

Hocam ne ertelenmesi, olacaksınız. Biz olduk. Adamlar okulları açmayı düşünüyorlar. 2 grup halinde. Siz sınav ertelenecek diyorsunuz. 1 ay sonra falan liseler okullar açılacak.

Evet sınavlar olacak ama erteleneceğini düşünüyorum, geçen dönem biz sınavları kasım'da olmuştuk ama ülkenin %60'ı geçen hafta oldu, aylarca ertelendi. Bu sefer siz erken olmuşsunuz :D

Bende Kasım'da ilk sınavlara girdim bu yüzden bu kadar erken yapıyor zaten okul. Hatta Kasım'da değil de biz normalde Ekim ortasında sınav olacaktık okul idaresi acıdı da kasıma çekti.

275 vaka sayısana çıktı şehrim ve sınava gidiyorum siz ise seve seve gideceksiniz ertelenme durumu olmaz ertelenecek olsaydı şu saate kadar ertelenirdi.

9 günde sadece matematikten 4 konu olan yazılılara nasıl çalışacağım bilmiyorum. Sınırlandırma gelmezse muhtemelen çok düşük alacağım.

Hocalar da tribe girmiş zaten hep bir zor sorayım, acı çeksinler düşüncesi var.

Bende kasım'da ilk sınavlara girdim bu yüzden bu kadar erken yapıyor zaten okul.

275 vaka sayısana çıktı şehrim ve sınava gidiyorum siz ise seve seve gideceksiniz ertelenme durumu olmaz ertelenecek olsaydı şu saate kadar ertelenirdi.
Sınavdan korkum yok, geçen dönem 97 ortalamayla kapattım :D ama okulların açılması ve ertelenmemesi vakalar açısından iç açıcı olmaz gibi :)
9 günde sadece matematikten 4 konu olan yazılılara nasıl çalışacağım bilmiyorum. Sınırlandırma gelmezse muhtemelen çok düşük alacağım.

Hocalar da tribe girmiş zaten hep bir zor sorayım, acı çeksinler düşüncesi var.
Evet, 1 ayda ünitelerce konu işlediler her dersten. Matematik hariç yetiştirdim sanırım

Olacağız. Ziya Selçuk bizim sağlığımızdan çok notları düşündüğünü, başka bir çözüm bulmayı beceremediğini önceki dönem kanıtladı... Bizim de daha bugün belli oldu. 1 haftada 1 dönem çalışacağız maşallah 🧿.

Geri
Yukarı