2. doz BioNTech aşısı ne zaman yapılmalı?

Alonly

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yarın ikinci doz aşı olacağım. İlk doz aşıdan üç hafta geçti ve bende çok fazla yan etki olmuştu. Burada anlatmıştım. BioNTech Aşısı Yan Etkileri
İkinci doz aşısı daha fazla yan etki yapıyormuş. Çevremdekiler bir ay sonra olmuş. Ne zaman olursam yan etki daha az görülür? Bilginiz var mı?

Yan etkileri nasıl olacak? Hangi tarihte olmam yan etkileri daha hafif geçirmemi sağlar?

Aşıyı ne zaman olmanız gerektiği size ilk aşıyı yapan hemşire tarafından söylenir normalde.

1. dozu 29 Haziran'da,
2 dozu 10 Ağustos'ta oldum. Kol ağrısı dışında bir problem olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın aşı olmam gerekiyor ama 23'üne almak istiyorum. Çünkü çevremdeki insanların çoğu bir ay sonra olmuş. İnşallah çok yan etki yapmaz! ☹️

Merhaba arkadaşlar. Yarın ikinci doz aşı olacağım. İlk doz aşıdan üç hafta geçti ve bende çok fazla yan etki olmuştu. Burada anlatmıştım. BioNTech Aşısı Yan Etkileri
İkinci doz aşısı daha fazla yan etki yapıyormuş. Çevremdekiler bir ay sonra olmuş. Ne zaman olursam yan etki daha az görülür? Bilginiz var mı?

BioNTech aşısının 2. dozunu 6 hafta sonra oldum ve yan etkileri 1. doza göre daha azdı. İlk dozdan 10 saat sonra kol ağrısından uyuyamamıştım fakat 2. dozda kol ağrısı yok denecek kadar azdı.

BioNTech aşısının 2. dozunu 6 hafta sonra oldum ve yan etkileri 1. doza göre daha azdı. İlk dozdan 10 saat sonra kol ağrısından uyuyamamıştım fakat 2. dozda kol ağrısı yok denecek kadar azdı.
Ben de 6 hafta sonra olmayı düşünüyordum ama okul başlayacak. Öğretmen olduğum için ne kadar erken olursam o kadar iyi sanırım. Çünkü az kaldı okulların açılmasına.

Geri
Yukarı