2. el 10400F almak

Caner Karagöz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 10400F alacağım. Sıfır fiyatı 1180 TL. Biraz araştırma yaptığımda sahibinden, Letgo gibi siteler üzerinden 1000 TL.'ye 1-2 haftalık işlemciler buldum. Garantisi faturası her şey mevcut. Sıkıntı çıkartma ihtimalleri var mıdır? Sonuçta garantileri var ve 1-2 kere kullanılmış ürünler. Sizce alınır mı yoksa 180 TL daha fazla verip sıfır mı almalıyım?

Sıfır daha mantıklı.
Forunda biri PC götürmüş arızadan. Adamın 7700k işlemcisi varmış tamirci i3 6100 üzerine BIOS yazmış işlemciyi 7700k yapmış.
Sıfır daha mantıklı.
Forunda biri PC götürmüş arızadan. Adamın 7700k işlemcisi varmış tamirci i3 6100 üzerine BIOS yazmış işlemciyi 7700k yapmış.

Çözen kişi yakın bir dostun o anıyı onunla konuştuk şimdi.
Sıfır daha mantıklı.

Dalga geçmiyorum.

Sıfır daha mantıklı.

Alacağınız parça garantili olacak tabii ki :) Sizinki biraz ekstrem olmuş örnek olarak. Artı almadan önce alınan yeri arayıp böyle bir cihaz alacağım garantilik bir durumda ne olur sıkıntı yapar mısınız diye 5 dk içinde sorabilirsiniz.

Alacağınız parça garantili olacak tabii ki :) sizinki biraz ekstrem olmuş örnek olarak. Artı almadan önce alınan yeri arayıp böyle bir cihaz alacağım garantilik bir durumda ne olur sıkıntı yapar mısınız diye 5 dk içinde sorabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler. Fakat arkadaşın dediği gibi arada indirimle 1100 TL civarına inebiliyor. 100 TL için riske girilmez diye düşünüyorum şu anda. Konu kilit.

Alacağınız parça garantili olacak tabii ki :) sizinki biraz ekstrem olmuş örnek olarak. Artı almadan önce alınan yeri arayıp böyle bir cihaz alacağım garantilik bir durumda ne olur sıkıntı yapar mısınız diye 5 dk içinde sorabilirsiniz.

Benim başıma gelmedi.
Başka bir üyenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı