2. el 1660 Super ekran kartı alınır mı?

RDR 2 yüklü bilgisayarımda zaten direkt onu test edeceğim ama grafik ayarlarının ısınmaya bir etkisi olur mu?

FurMark yazılımı ile de test yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam 8dk 1920x1080 8xmsaa da test yapmış.

Max 84 derece görmüş normal yani tek fana göre.

FurMark yazılımı ile de test yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam 8dk 1920x1080 8xmsaa da test yapmış.

Max 84 derece görmüş normal yani tek fana göre.
Tamam hocam anladım teşekkür ederim akşam sonuçları paylaşırım tekrar. 80 derece aklıma kazıdım😂👍

Tamam hocam anladım teşekkür ederim akşam sonuçları paylaşırım tekrar. 80 derece aklıma kazıdım😂👍

Tamam bu programda 84 olabilir normal aşırı yükleme yapıyor.
Ama oyunda daha düşük olacaktır oyunda 84 olur bu testte 84leri geçerse çok ısınıyor demektir. Akşam paylaşın.

Hayırlı olsun.

Ölü fiyat gibi geldi bana bence alınır.
Ya fiyat güzel de adam tedirgin ediyor beni kanka. Test sırasında sıkıntı çıkmadı da sonradında çıkar mı acaba diye düşünüyorum.
Hani ben birşey satacağım zaman karşı taraf mağdur olmasın diye abi diyorum hani bi sıkıntı falan olursa geri getirirsin va diyorum.

Dosya Ekleri

• D75C350A-2BAC-4C40-B446-37F6F3F5BF1F.jpeg
    D75C350A-2BAC-4C40-B446-37F6F3F5BF1F.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 45
Ya fiyat güzel de adam tedirgin ediyor beni kanka. Test sırasında sıkıntı çıkmadı da sonradında çıkar mı acaba diye düşünüyorum.

Hocam bilmiyorum fiyat aşırı ucuz oluyor. Tek fan olayına bir şey diyemiyorum ama misal bende ASUS TUF GTX 1660 Super var benim kart da ısınıyor misal. 87'lere kadar çıktı oyunda altına özel el yapımı 2 fan taktım ekstradan öyle rahatladım.
Bana sorarsan 2 fanlı veya 3 fanlı modellere bak derim. Ama 2.el olunca ihitimaller çok değişken.

Şimdi evine gidip test edebileceğin biri olması iyi. Fakat şunu belirteyim size atıyorum 10-15 gün sonra bir sıkıntı çıkarsa adam sizden geri almayabilir yani bunu bilerek hareket edin. 3 gün bile olsa almayabilir.

Hocam bilmiyorum fiyat aşırı ucuz oluyor. Tek fan olayına bir şey diyemiyorum ama misal bende ASUS TUF GTX 1660 Super var benim kart da ısınıyor misal. 87'lere kadar çıktı oyunda altına özel el yapımı 2 fan taktım ekstradan öyle rahatladım.
Bana sorarsan 2 fanlı veya 3 fanlı modellere bak derim. Ama 2.el olunca ihitimaller çok değişken.

Şimdi evine gidip test edebileceğin biri olması iyi. Fakat şunu belirteyim size atıyorum 10-15 gün sonra bir sıkıntı çıkarsa adam sizden geri almayabilir yani bunu bilerek hareket edin. 3 gün bile olsa almayabilir.
Bende onu soruyorum işte 10 15 gün ne gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir diye. Mining yapılmış
olmasından çok korkuyorum. Fiyatı da ucuz zaten. Miningi anlamanın başka bi yolu var mı ısınma hariç?
Bir de hocam %87ye hangi durumlarda çıkıyor senin kart?

Bende onu soruyorum işte 10 15 gün ne gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir diye. Mining yapılmış.
Olmasından çok korkuyorum. Fiyatı da ucuz zaten. Miningi anlamanın başka bir yolu var mı ısınma hariç?
Bir de hocam %87ye hangi durumlarda çıkıyor senin kart?

Şimdi mining anlamak zor. Yani adam tertemiz yapar kartı bazı kişiler devrelerine bakıyormuş falan ama anlamam ben şahsen.

Isınma konusunda benim kart ilk çıkan serilerden olduğu için soğutması yetersiz geliyordu kart kendi ısınsa bile otomatik fan 87 derecede hala %49 falan hızda dönüyor sessizlik vs için. Ben önce kendim fan profili yaptım. Daha hızlı çalışıyor. Bir de 2 tane 120 mm kasa fanını plastik kilitler ile birleştirip tam kartın altına karta üfleyecek şekilde yaptım oyunda 87 derece olan yer %100 kullanımda şimdi 65-67 maksimum 70 derece.

2. el risktir her zaman bende daha önce kart sattım ama şimdi satan için de zor alan içinde

Misal adama kartı satarsın alan kişi gider birebir arızalı bir model ya da sorunlu bir model ile değiştirir geri getirebilir. Bir de aklımı çelen şey macununu değiştirdim diyor. Açılmış bir kart sonuçta. Ben aldığım hiçbir kartın macununu değiştirmedim daha bugüne kadar 5 sene de kullandığım halde. Veya olsa bile kendim değiştiremem zaten.

Siz bilirsiniz yine de. İsterseniz gidin bakın ama sıfıra bütçe yetmiyorsa malum bu riskler olacak. Ama güzel tarafı kartı deneyebiliyorsunuz. Ama 10-15 gün içinde elektronik bir ürün bu gerçekten kendisi arıza yapacağı tutar onu kimse bilemez. Adam da kabul etmese bir şey diyemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı