İkinci el 1660 Super alınır mı?

Bütçe
3000
Pulse'nin ne sıkıntısı vardır hocam?

Bir sıkıntısı yok daha pahalı modellere göre biraz daha ısınıyor diye forumdakiler öcü sanıyor kartı 4 yıldır RX570 ITX Pulse kullanıyorum bir sorun yok.

O bütçe ile RX 6600 kovala hocam ama Pulse modeli değil.

3K'ya 6600 bulursanız bana da atın(Pulse da olur fark etmez) bende alayım hocam kaç haftadır bakıyorum en ucuz ilanlar 4K'den başlıyor ki onlarda 2020 faturalı cihazlar.

Bir sıkıntısı yok daha pahalı modellere göre biraz daha ısınıyor diye forumdakiler öcü sanıyor kartı 4 yıldır RX570 ITX Pulse kullanıyorum bir sorun yok.

3K'ya 6600 bulursanız bana da atın(Pulse da olur fark etmez) bende alayım hocam kaç haftadır bakıyorum en ucuz ilanlar 4K'den başlıyor ki onlarda 2020 faturalı cihazlar.
Sanırım yorum yazanların bazıları Türkiyede yaşamıyor D:

O kadar bakıyorum 5500 xt'yi "stok ürün, garantisiz" diyerek 2.800e satan birisini buluyorum, en ucuz 1660 super bunu buluyorum.

1660s güzel lakin 3k verilmez, alternatif çok fazla kart var. Benzer bütçeye daha iyi ürünler var... Sıfır fiyatı 5000tl diye 700 liralık kartı 2500e satamayız.

2. El GPU arıyorsanız 2. El ilanlarımda var bir kaç tane hocam. Sahibinden falan 2 el kart alırken çok dikkatli olun. Bir modeli satın almadan internetten, örneğin gtx 1660 Gaming x heatsink yazın ve soğutucusuna bakın. VRM ve VRAMları doğru soğutma yapılmış mı diye aklınıza bir şeyler yatar... Ayrıca hızlı karar vermek doğru olmaz.

1660s güzel lakin 3k verilmez, alternatif çok fazla kart var. Benzer bütçeye daha iyi ürünler var... Sıfır fiyatı 5000tl diye 700 liralık kartı 2500e satamayız.
Tabi haklınız, bir arkadaşa 2 ay önce 2060 Super aldırmıştım 3.300TL ye üstelik garantili sapasağlam. Böyle fırsatlar gerçekten ÇOK zor. Bundan daha iyi seçenek bulamıyoruz neredeyse.

Sanırım yorum yazanların bazıları Türkiye'de yaşamıyor D:

O kadar bakıyorum 5500 XT'yi "stok ürün, garantisiz" diyerek 2.800e satan birisini buluyorum, en ucuz 1660 Super bunu buluyorum.

Forumda bazı insanlar dalga geçmeye geliyor 20k bilgisayar önerisi isteyen adama bütçeyi biraz artırırsan 35K'ya bu var diye mesajlar var forumda, bu arkadaş için demiyorum tabii ama arkadaşın aklı 6 ay öncesinde kalmış. O sıralar 2.5k ya bulunabiliyordu XFX RX6600'ler şimdi imkansız 4-4.5k altı.

Yeni konular

Geri
Yukarı