2. el 2000-3000 TL PC önerisi

Hocam bütçe yetmeyecek gibi çok pahalıya satıyorlar kartları.
Hocam direk hazır PC'ler var. Letgo'da daha ucuz satıyorlar.
3500 yapabilme imkânınız var mı?
Hayır yok. Dediğim gibi 12 yaşında ailemi zar zor ikna ettim zaten.

Dostum 12 yaşında benim sistemim çok daha kötüydü ama umrumda değildi çünkü dışarda sevdiğim arkadaşlarımla oynuyordum hep. İlla ki bu yaşlarda almana gerek yok önünde daha çok sene var biraz daha biriktirirsin daha iyisini alırsın. Bu kötü dönemde alıp parana yazık etme yani acelesi yok, biriktirebilirsin.

Dostum 12 yaşında benim sistemim çok daha kötüydü ama umurumda değildi çünkü dışarıda sevdiğim arkadaşlarımla oynuyordum hep. İllaki bu yaşlarda almana gerek yok önünde daha çok sene var biraz daha biriktirirsin daha iyisini alırsın. Bu kötü dönemde alıp parana yazık etme yani acelesi yok, biriktirebilirsin.

Hocam sizin döneminiz ile benim dönemim bir değil. Kimse dışarı çıkmıyor pandemideyiz, her şey pahalı ve hastalık var. Hiç kimse yok dışarıda hiç arkadaşımda yok PC'den başka ne yapayım?

Hocam sizin döneminiz ile benim dönemim bir değil. Kimse dışarı çıkmıyor pandemideyiz, her şey pahalı ve hastalık var. Hiç kimse yok dışarıda hiç arkadaşımda yok PC'den başka ne yapayım?
Haklısın dostum. İlla bilgisayar alacaksan önerim APU sistem alman ileride ekran kartı takviyesi yaparsın.

@PCBudur hocamın sattığı G4600 - 1050 Ti sistemi vardı 3500TL'ye. Fiyatların yüksekliğinden dolayı şu an bu sistemin fiyatı bana uygun gibi geliyor. İlan için kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Sahibinden'de ilanı var ama yasak yoksa paylaşabilirim.

Sıfır böyle olabilir GTA 5 Normal-High karışık 45-60 FPS 1080p.

Yeni konular

Geri
Yukarı