2.el 2001 5.20 veyahut 5.28I tüplü alınır mı?

Cano8711

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, forumda olup bu araçlardan birine sahip olanlar var mıdır? Tüplüde km başına kaç kuruş yakıyor? Yıllık bakım ücretlerini kaçtan kurtarıyorsunuz? Bir de, 5.28i'nin direksiyonunu 2001 5.20'ninki ile değiştirme şansım olabilir mi?

Hocam ne kadar yakar bir fikrim yok ama 520 ya da 528 araçlar kaliteli arabalar ama gerek yaşı gerek arkadan itiş olmasından dolayı temizini bulmak imkansız gibi bir şey. Hani kötü olsun toplarım diyorsanız maddi durum ile alakalı ama hem parça bulma sıkıntısı yaşarsınız hem de parçaları yaşından ve segmentinden dolayı pahalıya gelir. Bu araçların ölüleri 60.000 TL civarı temiz adı altında geçenler 100.000 ile 130.000 lira bandından pahalı farklı marka ya da yeni model orta seviye bakarsanız başınız daha az ağrır.

Hocam ne kadar yakar bir fikrim yok ama 520 ya da 528 araçlar kaliteli arabalar ama gerek yaşı gerek arkadan itiş olmasından dolayı temizini bulmak imkansız gibi bir şey. Hani kötü olsun toplarım diyorsanız maddi durum ile alakalı ama hem parça bulma sıkıntısı yaşarsınız hem de parçaları yaşından ve segmentinden dolayı pahalıya gelir. Bu araçların ölüleri 60.000 TL civarı temiz adı altında geçenler 100.000 ile 130.000 lira bandından pahalı farklı marka ya da yeni model orta seviye bakarsanız başınız daha az ağrır.
90bin TL verip punto almak 90 beygir clio 3-4 bakmak gerçekten beni yorar, benim zoruma gider. Ben sadece şehir içi değil çok uzun yolda yapıcak olan birisiyim. Bazen yurtiçi bazen yurtdışı gideceğim o yüzden beygiri yüksek zorlamıyıcak kükrüyücek bir araba lazım. Ne dediğimi az çok anlamışsınızdır. 70-90 arası 2001 5.20 5.28 5.40'lara baktım, önden kazalı olmadığı sürece yürüyeninde sıkıntı olmadığı sürece tüplü manuel yada otomatik olarak bakıyorum. Yıllık 5-10bin TL masrafdan kaçınmam o yüzden bu tarz bakım isteyen arabaları kovalıyorum. Yine de güzel yorumun için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı