1993 MODEL 5.20 alınır mı?

cantus

Hectopat
Hayalimde BMW 5.20 modeli var ama malum son modelleri bayağı cep yakıcı. Ben de eski modellere baktım. Daha önce kullanan var mı, alınır mı? 1993 ile 1998 arasında olan modellere baktım.

Bu tarz eski arabaların temizini bulmak zor illa ki bir yeri bitik çıkacak arabanın. Temiz Şahin bulsam ona da binerim önemli olan arabanın iyi durumda olması.
Çok istiyorum ben 5.20 kasalarını 30.000 liraya falan koymuşlar ilanlara.
Abimde 2000 model 528i vardı, çok masraflı ve bakım isteyen bir araba olduğunu biliyorum sadece.
Ne denli bir bakım biraz daha açabilir misiniz?

Yaşlı Alman arabaları masraftır sadece. 2007 model Volkswagen Caddy'miz vardı, kendisi 10-11 yaşlarında özellikle bizim cebimizi çok yaktı. 1993 model BMW'yi düşünemiyorum bile hocam. Eski araba alacaksanız mümkünse Japon arabası tercih etmenizi tavsiye ederim.

Aşırı masraf yaptırır gibi duruyor bana. Afedersiniz ama Alman fahişesi resmen bu arabalar en azında ülkemizde o şekil. Altında bu arabalardan olan motor çatlasa umrunda olmayan sadece son gaz basıp benzini dert etmeyen herhangi bir arabanın hemen arkasına yapışan cinslerden. O yüzden temiz bulabileceğinizi sanmam alsanızda çok fazla masraf olacağını düşünüyorum

Yaşlı Alman arabaları masraftır sadece. 2007 model Volkswagen Caddy'miz vardı, kendisi 10-11 yaşlarında özellikle bizim cebimizi çok yaktı. 1993 model BMW'yi düşünemiyorum bile hocam. Eski araba alacaksanız mümkünse Japon arabası tercih etmenizi tavsiye ederim.
Evet o durum var hocam cunku su an Mercedes 190d kullanıyorum. Biraz masrafı cok oluyor özellikle yağ ve filtreler. Ona rağmen güzel bir perfonmas alabiliyiorum dıyebılırım. 3,200 devirde 120-125 km/h hızı bulabiliyor. Biraz rahat durmayıp 5.20 almak istedim.

Geri
Yukarı