Filo Çıkması 2. El Araç Alınır mı?

Shacola

Hectopat
Sizce Filoların kullandığı 2-3 yılda 100 küsür bin kilometre yapan araçlar alınabilir mi? Kimi yetkili serviste bakılmarı yapıldığı için alınır diyor, kimi ise kimin bindiği belli değil gözüyle hiç yanaşmıyor. Sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce filoların kullandığı 2-3 yılda 100 küsur bin kilometre yapan araçlar alınabilir mi? Kimi yetkili serviste bakılmarı yapıldığı için alınır diyor, kimi ise kimin bindiği belli değil gözüyle hiç yanaşmıyor. Sizin fikriniz nedir?

Hocam çok kötü hırpalıyorlar arabaları kapı filitleri parçalanıyor genelde dizel oluyor Turbo elinizde kalıyor bence bulaşmayın.

Eğer piyasasının yarı fiyatına satılıyorsa alınabilir. Çünkü aldığınız fiyatın yarısı kadar masraf yapacaksınız. Bu tarz arabalarda binen kişi zaten benim malım değil diye hor kullanıyor.

Sırf kendi aracı değil, kiralık yada şirket aracı diye debriyaj kullanmayan adam biliyorum.

Bakımları düzenli yapılıyor bu araçların, şirket aracı ise daha rahat olabilirsin genelde bir kişi 1-2 yıl kullanıyor çünkü. Fiyatına göre değerlendirmek gerekiyor. İlk sahibinden araç bakmıştım motor ömrü %40 çıkmıştı, arabanın içi paramparçaydı çok da şey yapmamak lazım :D

Maalesef ne kasis dinliyorlar ne çukur. Ben 10la geçiyorum adam gram hız kesmiyor kasislerde. Acıyorum açıkcası sonuçta milli servet boşa giden milyonlarca lira, ben olsam kanun çıkarır atıyorum 200bin TL üzeri şirket aracı alınmasını yasaklarım. Bakıyorsun hep en üst donanım araçlar alıyorlar birde.

Geri
Yukarı