2. el, 3.900 TL'ye i3 sistem alınır mı?

2.500'a şu an bilgisayar bulamıyorum en az 3500'a var.
Bekle hocam, çıkar ahlaklı bir satıcı. Dövizin yükselmesini fırsat bilip aldığı fiyattan kat be kat pahalıya sistem satıyor terbiyesizler.
Ekran kartsız i5'i 3.5'a veren var...
Parça bakabilirsin sahibinden'de ya da ilan bekleyebilirsin favori aramayla.

3.000'den fazla etmez. Şu sistemi yeni 4.250 tl ye sattım;
i5 6600k
Asus rog strix z270-f (2 yıl daha garantili)
hyperx 2666mhz 16 gb ram
gtx 980 Asus Poseidon
256 gb sata ssd
1tb HDD
750W 80+ Psu
Sıfır kasa (120x2) ve sıfır aerocool air frost 4 soğutucu.
Biraz ucuza gitmiş be.
Keşke ben alsaydım. 😞
Bu arkadaşımız gibi satıcıları bulup alın derim. 980 hala güzel bir kart. Hele Poseidon modeli. 😍

Biraz ucuza gitmiş be.
Keşke ben alsaydım. 😞
Çok da mutlu olarak sattım, görsel sanatlarla uğraşan bir baba ve oğluna. Bir de HDD'yi tam bakımdan geçirdim, Mastergel maker nano partiküllü thermal macunla işlemciyi ve ekran kartını macunladım, ekran kartının fan performansı düşmüştü orjinal yeniledim. İşlemci 67'i, ekran kartı 76'ı geçmedi sıcaklık olarak. Bir de üzerine ilanda yaptığım stres ve benchmark testlerini koydum 🙂 bir haftada satıldı zaten.

Çok da mutlu olarak sattım, görsel sanatlarla uğraşan bir baba ve oğluna. Bir de HDD'yi tam bakımdan geçirdim, MasterGel maker nano partiküllü thermal macunla işlemciyi ve ekran kartını macunladım, ekran kartının fan performansı düşmüştü orijinal yeniledim. İşlemci 67'i, ekran kartı 76'ı geçmedi sıcaklık olarak. Bir de üzerine ilanda yaptığım stres ve Benchmark testlerini koydum 🙂 bir haftada satıldı zaten.

Sizin gibi satıcıları görmek gerçekten gözlerimi yaşartıyor. :)

Peki nasıl bir sistem önerirsiniz bu fiyata.
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kasa hariç 4.142 tuttu bazı parçaları 2. el alırsan daha ucuza gelir hem kasa da alabilirsin

Geri
Yukarı