2. el 3 yıllık GTX 1070 alınır mı?

Elden gidip testlerini yapıp alacağım tabii ki ama testlerden çok anlayan birisi değilim miningde kullanılıp kullanılmadığını nasıl anlarım bilmiyorum bu dönemde bu fiyata şüphelenmemek elde değil.

Mining yapılmışsa bile hangi imkanlarda yapıldığı önemli UV ile sıcaklığı korunarak yapıldıysa alınır. Alıp tekrar 2 Bin TL'ye satabilirsin.

Bilgisizlikten o fiyata koymuş olabilir mi acaba . 1070 2. el 4kdan aşağı fiyat yok
Testleri yapılıp teslim edilcekmiş açıklamada öyle yazıyor ben test edip bunu alacağım sanırım.
Bir de 1070e işlemci ve PSU ne önerirsiniz Ryzen 5 3600 düşünüyorum.

Bilgisizlikten o fiyata koymuş olabilir mi acaba . 1070 2. el 4kdan aşağı fiyat yok
Testleri yapılıp teslim edilcekmiş açıklamada öyle yazıyor ben test edip bunu alacağım sanırım.
Bir de 1070e işlemci ve PSU ne önerirsiniz Ryzen 5 3600 düşünüyorum.
Bütçeyi belirtmediğin sürece ucu açık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş Uyardı. İkinci bir sahte ekran kartı vakasıyla karşılaşmayın. VBIOS atılıp GTX 1070 olarak okutulan bir kart alırsınız. Bu fiyata o kart imkansız. Ya donanımsal arıza mevcut, ya sahte kart, ya da diğer arkadaşların dediği gibi sahte ilan.

Harbiden hesabı mart 2021 de açıp telefonla doğrulamamış Şimdi biraz daha aydınlandım . Ama 1070 3 yıl öncr almış kutusu bile duruyor çok güzel kullanılmış olabilir bence
Bakın sebepleri sıralayayım size.
1- Hesap yeni açılmış başka satılan ürün yok.
2- 3 yıllık kartın o derece temiz olması çok zor.
3- Piyasadan anlayan biri olmalı, kart yorgun değil sadece bilgisayarda kullanıldı diyor. Yani mining olaylarını biliyor. Bu derece anlayan biri diğer fiyatlara bakmadan ürününe böyle bir fiyat koymaz.
4- Masum gözükmek istemeyen kimse ikinci el satış sitesindeki profiline aile fotoğrafını koymaz.
Daha da ekleyebilirim ikna olmadıysanız.

Bakın sebepleri sıralayayım size.
1- Hesap yeni açılmış başka satılan ürün yok.
2- 3 yıllık kartın o derece temiz olması çok zor.
3- Piyasadan anlayan biri olmalı, kart yorgun değil sadece bilgisayarda kullanıldı diyor. Yani mining olaylarını biliyor. Bu derece anlayan biri diğer fiyatlara bakmadan ürününe böyle bir fiyat koymaz.
4- Masum gözükmek istemeyen kimse ikinci el satış sitesindeki profiline aile fotoğrafını koymaz.
Daha da ekleyebilirim ikna olmadıysanız.
Maddelere kesinlikle katılıyorum, mining kart olması, sahte kart olması, arızalı ürün olması ihtimaller dahilinde. En azından paranızla idareten başka bir kart alın, piyasa düzelince sisteminize istediğiniz kartı sonra alırsınız. Riske atmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı