2. el 519 TL AirPods Pro 2 ucuz mu?

Paylaşanın koyduğu fotoğraflardaki eller bile aynı değil gibi görünüyor. Birinde protez tırnaklı kadın eli var diğerlerinde tırnak yok. Şu an biraz üşendim ama azıcık internette arasak bunların sahte fotoğraflar olduğunu da buluruz. Artık yanılmıyorsam seri numara işini de çözmüşler ve sahte kulaklıklara bunları işleyebiliyorlar. Anlamıyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar,

Dolap adli 2.el ürün sitesinde gezerken soyle ilanlar gordum.

Burada AirPods'un seri numarasina kadar paylasmis. Neden bu kadar ucuz? Sahteyse nasıl bu kadar seri nosuna kadar kopyalayabiliyorlar?

Hocam ya dolandırıcı ya ürün sahte ya da piyasayı bilmiyor arkadaş. Büyük ihtimalle ilk şık. Bir de ürün kargo ile gönderiliyorsa garanti bir sıkıntı olacaktır.

Paylaşanın koyduğu fotoğraflardaki eller bile aynı değil gibi görünüyor. Birinde protez tırnaklı kadın eli var diğerlerinde tırnak yok. Şu an biraz üşendim ama azıcık internette arasak bunların sahte fotoğraflar olduğunu da buluruz. Artık yanılmıyorsam seri numara işini de çözmüşler ve sahte kulaklıklara bunları işleyebiliyorlar. Anlamıyorsunuz.

Gürültü engelleme modunu falan nasıl yapabiliyorlar peki? Orası da cok garibime gitti.

Hocam ya dolandırıcı ya ürün sahte ya da piyasayı bilmiyor arkadaş. Büyük ihtimalle ilk şık. Bir de ürün kargo ile gönderiliyorsa garanti bir sıkıntı olacaktır.

Evet ama dolap garantili. Aracı firma var.

Merhaba arkadaşlar,

Dolap adli 2.el ürün sitesinde gezerken soyle ilanlar gordum.

Burada AirPods'un seri numarasina kadar paylasmis. Neden bu kadar ucuz? Sahteyse nasıl bu kadar seri nosuna kadar kopyalayabiliyorlar? Bir de Apple garantili falan diyorlar?

Hocam çakma ürünlerde seri numarası olabiliyor seri numarası olan her ürüne orijinal gözü ile yaklaşmayın.
YouTube'da biraz araştırma yaparsanız seri numarası olan bu çakma AirPods'ları inceleyenleri bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı