2. el 5900 TL'ye iPhone 11 alınır mı?

Yine de sen şansını dene ağa git bak @Genzonzi haklı görünüyor ama denemek lazım.
Valla artık o kadar çok sahte ürün var ki. Apple watch felan bakıyorum şu aralar, 4.500 TL'ye felan seri 7 görünce direk uzaklaşıyorum. Çünkü o fiyatlara satan yok gerçekten bazıları çıkıntılık yapıp, dolandırmaya çalışıyor ya da sahte ürün satıyorlar, alıcı görmeden alırsa yandı..

Zaten Eskişehir'de yaşadığımdan yüz yüze görüşeceğiz adamla eğer almayı düşünürsem. Tanıdık telefoncu olmadığından bir tık sıkıntı olabilir.

Fiyatı iyiymiş. Bu fiyata X’ler bile bulunuyor. Cihazın içi açılmış mı diye vidalara bakabilirsiniz açıldıysa genelde rengi atmış oluyor.
.
İlan.

iPhone 6S cihazım artık işimi görmediği için değiştirmeyi düşünüyordum. Sıfır fiyatları çok yüksek diye 2. el bakıyordum. O sırada gördüm.

Fiyat olarak anormal düşük geldi ve içime kurt düşürdü. Yüz yüze görüşülmeye gidildiğinde nelere dikkat edilmeli?

Ayarlardan bakmak dışında tamir gördüğünü başka nasıl anlayabilirim?
2 gün önce 8 ay Apple Türkiye garantisi kalmış, pil ömrü %99 olan iphone 11 64 GB telefonumu 8000 TL'ye sattım.

.

2 gün önce 8 ay Apple Türkiye garantisi kalmış, pil ömrü %99 olan iphone 11 64 GB telefonumu 8000 TL'ye sattım.
Dostum konu dışı ama 14 ay kullanılan Iphone'un pil ömrünü nasıl 99% da tuttunuz ? Benim 9 ay garantim var 90% kalmış durumda. Bu yüzden soruyorum.

Dostum konu dışı ama 14 ay kullanılan Iphone'un pil ömrünü nasıl 99% da tuttunuz ? Benim 9 ay garantim var 90% kalmış durumda. Bu yüzden soruyorum.
Oyun yok, müzik dinleme, video izleme yok. Konuşma, mail gönderme, whatsapp yazışma, gündemi takip için sörf. günlük toplam 2 saat kullanım ve 14 ay sonunda %99 pil ömrü. Bu kadar basit.

Oyun yok, müzik dinleme, video izleme yok. Konuşma, mail gönderme, whatsapp yazışma, gündemi takip için sörf. günlük toplam 2 saat kullanım ve 14 ay sonunda %99 pil ömrü. Bu kadar basit.
14 ay için hiç basit değil ya :D Maalesef ister istemez aktif olarak kullanıyorum telefonu, yani bana göre pek basit değil :D Teşekkürler cevabın için.

Geri
Yukarı