2. el 6700 XT sistem nasıl?

Arkadaş da atmış hocam. Kasanın önü açık olduğundan parçalar alev kusmaz. Malzeme kalitesini bilemem.

PSU gerçekten iyi değil ona emin olabilirsiniz. Sebebini merak ediyorsanız PSU'ya verebileceği en yüksek seviyeleri birkaç saat zorlatın. Sisteminizden uzakta ama.

200W Ekran kartı 110W islemci çekiyordu max yapabildiğim bu ve yaşıyorum hala 😂 dahasını çekmiyor zaten ekran kartı ve işlemcinin maxi bu. Ama işte dediğim gibi ben sattığım malın arkasındayım arkadaş isterse psuyu bıraksın 500₺ düşeyim fiyattan 750-800e markalı bi psu bulunur. Zaten yeni sistem toplayacağım onda kullanırım.

200W Ekran kartı 110W islemci çekiyordu max yapabildiğim bu ve yaşıyorum hala 😂 dahasını çekmiyor zaten ekran kartı ve işlemcinin maxi bu. Ama işte dediğim gibi ben sattığım malın arkasındayım arkadaş isterse psuyu bıraksın 500₺ düşeyim fiyattan 750-800e markalı bi psu bulunur
Hocam elbette bir süre kullanılır. Kendim de uzun süre Gamepower PSU kullandım. Uzun ömürlü değiller ve giderlerken sistemi de beraberlerinde götürüyorlar. O yüzden kalitesiz aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı