2. el alınan monitörü PTT Kargo kırdı

Hocam video çekseydi bile yine kanıtlayamazdı.
Aldığın anda eğer paket zarar görmüş ise, ki bu şekilde almamalıydı, hani paketi açarken videoya çeker paket bu şekilde geldi, içi bu şekilde oldu demek için. Ama evet o dakikadan sonra yine çok bir şey fark etmezdi.

Son düzenleme:
Aldığın anda eğer paket zarar görmüş ise, ki bu şekilde almamalıydı, hani paketi açarken videoya çeker paket bu şekilde geldi, içi bu şekilde oldu demek için. Ama evet o dakikadan swonra yiner çok bir şey fark etmezdi.
Videoya çekmek sadece güvenilir bir siteden sıfır alırsan kırık vs. çıkması durumunda işe yarayabilir.

Tüketici hattı'na başvurabilirsin.

Deneyeceğim.

Yapacak çok bir şey yok gibi çünkü kargo şriketinin mazereti sağlam. Ürün kırık olarak gelmişti diyebilir. 2. eli bu yüzden elden almanız çok önemli.

Çok detaylı şekilde sipariş ettim adamdan tarih gösterdi saat gösterdi ismimi söyledi emindim kırık bir ürün olmadığına.

Kutuda bariz hasar var mı? Yani kargolanan paketi gördüğünüzde bu ne abi almıyorum demediniz mi? Fotoladınız mı? Video kaydı var mı?

Kutuda hasar var ama küçük bir delik ben gidip aldım kargo merkezinden eve getirmediler bir şey olmamıştır diye düşündüm ortam müsait değildi videoda alamadım.

Aldığın anda eğer paket zarar görmüş ise, ki bu şekilde almamalıydı, hani paketi açarken videoya çeker paket bu şekilde geldi, içi bu şekilde oldu demek için. Ama evet o dakikadan sonra yine çok bir şey fark etmezdi.

Tahmin edemedim o kadar küçük yerden zarar geleceğini.

Kutuda hasar var ama küçük bir delik ben gidip aldım kargo merkezinden eve getirmediler bir şey olmamıştır diye düşündüm ortam müsait değildi videoda alamadım.
Şimdi parçalanmış diyorsun ama kutuda neredeyse zarar yok. Ben işkillendim. Fotoları atabilir misin buraya? Nesi kırılmış? Yani mönitör adam gibi kutulanmışsa kırmak zor olacaktır, kıracak bir harekette dış kutuda belli olur. Tabi foto görmeden kesin bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı