2. el araç hangi dönemde alınır?

bershead

Kilopat
Merhaba, araba almayı düşünüyorum ama acaba seçimleri mi beklesek mi, yoksa bir an önce alsak mı? Araba fiyatları yazın düşer mi yoksa bu aylar araç almak için uygun mudur? Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, araba almayı düşünüyorum ama acaba seçimleri mi beklesek mi, yoksa bir an önce alsak mı? Araba fiyatları yazın düşer mi yoksa bu aylar araç almak için uygun mudur? Önerilerinizi bekliyorum.
Ne tarz bir araba alacağına göre değişir, şuan sport bir araba almak istesen daha ucuz olur yazın talep çok olduğu için pahalı olur mesela.

Türkiye'de herhangi bir mal/hizmetin fiyatı genel olarak düşmese de dönemsel olarak bazı şeylerin fiyatı düşebilir ya da diğer mal/hizmetlerin fiyatına göre daha az artış gösterebilir. Mesela turizm sektöründe kullanılan Vitolara olan talep yaz bittikten sonra düşer, haliyle fiyata da yansır. Ne tür bir araba alacağınıza bağlı.

Hocam seçimden önce alın bence ki seçime kadar yine var yarın ne olacağı belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı