2. El Asus Xonar U7 ses kartı alınır mı?

Asus Xonar DSX 7.1 ve Asus Strix Raid Pro DAC 116 DB 7.1 kullandım. Parasını hiç haketmeyen ses kartlarıydı o yüzden Asus ses kartı tavsiye etmiyorum. Şimdi ise Sennheiser GSX 1000 kullanıyorum ses sistemi ve kulaklık için süper kalite diyebilirim.

Asus Xonar DSX 7.1 ve Asus Strix Raid Pro DAC 116 DB 7.1 kullandım. Parasını hiç haketmeyen ses kartlarıydı o yüzden Asus ses kartı tavsiye etmiyorum. Şimdi ise Sennheiser GSX 1000 kullanıyorum ses sistemi ve kulaklık için süper kalite diyebilirim.
GSX 1000 760 TL şuan bütçemi aşıyor. Alternatif ne önerirsiniz ?

GSX 1000 760 TL şuan bütçemi aşıyor. Alternatif ne önerirsiniz ?

Ses kartı denenmeden önerenilmeyecek bir donanım olduğu için maalesef daha fazla yardımcı olamayacağım. Creative Sound Blaster Z çok öven var, bir araştırmanızı tavsiye ederim. İyi midir, kötü müdür bilemiyorum.

GSX nerede 760 TL acaba? :D Sıfırı şuan 1.000 TL'dende fazlada.

Ses kartı denenmeden önerenilmeyecek bir donanım olduğu için maalesef daha fazla yardımcı olamayacağım. Creative Sound Blaster Z çok öven var, bir araştırmanızı tavsiye ederim. İyi midir, kötü müdür bilemiyorum.

GSX nerede 760 TL acaba? :D Sıfırı şuan 1.000 TL'dende fazlada.
Sennheiser GSX 1000 Dijital Kulaklık Amplifikatörü | Sennheiser | Gençlik Bayramı Sennheiser GSX 1000 Dijital Kulaklık Amplifikatörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da 699 TL hatta.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı