2.el DualShock 4 alınır mı?

Bertug Tosun

Hectopat
Daha fazla  
Elimde şu an Monster Pusat gamepad (eski model) var. Aslında memnunum ancak malzeme kalitesi yüzünden 10-15 dakikadan sonra ellerim çok terliyor bir de orijinal Xbox 360 oyun kumandasından küçük bu yüzden parmaklarım analogtan kayıyor. Her neyse konumuza geri döneyim. Bu elimdeki gamepadi satıp üstüne biraz ekleyip ikinci el DualShock 4 almak istiyorum ancak hayatımda hiç ikinci el bir gamepad almadım o yüzden orijinal olup olmadığını nasıl anlarım bilmiyorum. Bazı yerlerde arka tarafında kod var onu okutunca anlıyorsun diyorlardı ama doğru mu bilmiyorum. Ve ikinci el DualShock 4 almak mantıklı mı? Birkaç kez kısa sürede olsa kullandım ve sanki tuş hissiyatı biraz zayıf geldi. Yorumlarınızı bekliyorum.
Not: V2 modelini düşünüyorum.

Elimde şu an Monster Pusat gamepad (eski model) var. Aslında memnunum ancak malzeme kalitesi yüzünden 10-15 dakikadan sonra ellerim çok terliyor bir de orijinal Xbox 360 oyun kumandasından küçük bu yüzden parmaklarım analogtan kayıyor. Her neyse konumuza geri döneyim. Bu elimdeki gamepadi satıp üstüne biraz ekleyip ikinci el DualShock 4 almak istiyorum ancak hayatımda hiç ikinci el bir gamepad almadım o yüzden orijinal olup olmadığını nasıl anlarım bilmiyorum. Bazı yerlerde arka tarafında kod var onu okutunca anlıyorsun diyorlardı ama doğru mu bilmiyorum. Ve ikinci el DualShock 4 almak mantıklı mı? Birkaç kez kısa sürede olsa kullandım ve sanki tuş hissiyatı biraz zayıf geldi. Yorumlarınızı bekliyorum.
Not: V2 modelini düşünüyorum.

Analogları tırtıklı oluyor tuşları gri oluyor R ve L tuşları da hafif tırtıklı oluyor kalitesinden anlarsınız.

2. El DS4 alacaksanız V2 olmasına dikkat edin. Alırken tüm tuşları kontrol edin. Hasar olup olmadığına bakın. V1'de sıkıntılar daha çoktur. Örneğin analog aşınması gibi. Fakat ben üstüne para vererek elinizdekileri satarak 2. El DS4 almanızı önermem. Özellikle PC için. PC için Xbox kolları daha iyi açıkçası.

2. el DS4 alacaksanız V2 olmasına dikkat edin. Alırken tüm tuşları kontrol edin. Hasar olup olmadığına bakın. V1'de sıkıntılar daha çoktur. Örneğin analog aşınması gibi. Fakat ben üstüne para vererek elinizdekileri satarak 2. el DS4 almanızı önermem. Özellikle PC için. PC için Xbox kolları daha iyi açıkçası.

Peki Xbox One S oyun kumandaları nasıl? Aldıktan sonra bozulursa büyük ihtimalle elimde kalır gibi veya Microsoft ilgilenir mi?

Peki Xbox One S oyun kumandaları nasıl? Aldıktan sonra bozulursa büyük ihtimalle elimde kalır gibi veya Microsoft ilgilenir mi?
Sıfır olarak alırsanız Microsoft ve aldığınız yer ilgilenir. Xbox gamepad'leri iyidir özellikle PC için. Elinizdekileri satıp sıfır yeni nesil XB kolu alabilirsiniz.

Sıfır olarak alırsanız Microsoft ve aldığınız yer ilgilenir. Xbox Gamepad'leri iyidir özellikle PC için. Elinizdekileri satıp sıfır yeni nesil xb kolu alabilirsiniz.

Maalesef sıfır alacak gücüm yok. Ancak ikinci el garantili bulursam alırım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı