2. el ekran kartı alınırken kargoya güvenilmeli mi?

Letgo kargo sistemi kalkmadı satıcının kendisi kargo ile satıp satmamaya karar veriyor. Eğer kargo ile satmayı kabul ederse Sahibinden GeT sisteminin aynısı oluyor.

Evet şimdi siz deyince hatırladım Letgo'da kendi kargo sistemi kurmuştu kısa süre önce. Daha önce hiç kullanmadığım için hatırlayamadım.

Kargoya versin, kargocuyla falan konuş görüntülü sıkıntı var mı falan de ondan sonra parayı at.

Evet şimdi siz deyince hatırladım Letgo'da kendi kargo sistemi kurmuştu kısa süre önce. Daha önce hiç kullanmadığım için hatırlayamadım.

Ben kendim satış yaptım bir sürü yüksek ihtimal dolandırıcı bu kartı satan arkadaş.

Geliyor. Aras Kargo'nun sahibinin babasının yaşadığı şehirde yaşıyorum :D

O zaman diğer kargolarda gelir param güvende sisteminde bir sıkıntı çekmez.

1647361007301.png

@Hd6850

Get istemenizi öneriyorum. Satıcı başka ekran kartları da satıyor mu? Ve hangi modeller? Mining kartı olabilir.

Alacağım ekran kartı çok pahalı değil fakat fiyatına göre uygun normal de piyasası 300-400 ben 200'e buldum ürün de temiz gibi resimlerden mining yapılamaz bu kartla kartın adı da HD5670. yine de güvenemiyorum öğrenciyim bu parayı zor biriktiriyorum zaten.
Adamın diğer ilanlarına baktım bu şekil de.

1647361403338.png

1647361395572.png

Alacağım ekran kartı çok pahalı değil fakat fiyatına göre uygun normal de piyasası 300-400 ben 200'e buldum ürün de temiz gibi resimlerden mining yapılamaz bu kartla kartın adı da HD5670. yine de güvenemiyorum öğrenciyim bu parayı zor biriktiriyorum zaten.
Adamın diğer ilanlarına baktım bu şekil de.

Eki Görüntüle 1332875

Eki Görüntüle 1332874

1050 Ti nasıl 1000 TL oluyor? İmkanı yok. %100 dolandırıcı ya da piyasadan haberi yok.
O zaman ben şu an kullandığım 1050'yi 800'e satayım. Öyle iş mi olur? Ya yüz yüze görüşüp alın ya da getsiz almayın.

Geri
Yukarı