2. el ekran kartı alırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?

Bütçe
7500

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Merhaba;

Birden fazla konu takip edemedim, aktif olarak 1660 Super kullanmaktayım onu satıp 3060 falan geçmeyi düşünüyorum fakat 2.el ekran kartı alırken hangi testler yapılıp nelere dikkat edilmeli bunu tam olarak bilmiyorum. Bir sadece FurMark testi yapıldığını biliyorum bunun dışında bir test falan varsa nedir ve ekran kartı önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;

Birden fazla konu takip edemedim, aktif olarak 1660 Super kullanmaktayım onu satıp 3060 falan geçmeyi düşünüyorum fakat 2.el ekran kartı alırken hangi testler yapılıp nelere dikkat edilmeli bunu tam olarak bilmiyorum. Bir sadece FurMark testi yapıldığını biliyorum bunun dışında bir test falan varsa nedir ve ekran kartı önerilere de açığım.
Kartın yıpranma durumuna, termal pad/macun durumuna, sıcaklık değerlerine.
İşlemciniz nedir bu arada?

Merhaba;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba dostum, bu videoda yapman gereken bütün testler ve kontroller mevcuttur. Şimdiden hayırlı olsun alacaksan.

i5 11400F işlemci var 2x16 32 GB RAM mevcut bir de darboğaz yapmaz eğer onu düşünüyor isen fakat 3060 Ti düşünürsen %4 yapar gibime geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba dostum, bu videoda yapman gereken bütün testler ve kontroller mevcuttur. Şimdiden hayırlı olsun alacaksan.

Şu anda işte olduğum için iş bilgisayarları YouTube vs yasaklı iş çıkışı izleyip geri dönüş yapacağım dostum ve teşekkürler şimdiden.

Ve bir de termal pad/macun demişsiniz kartın hala garantisi devam ediyor diyelim ben bu kartı açamam çünkü garanti jelatini üstünde olacak. Başka anlamanın yolu yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı