2.el ekran kartı alırken dolandırılırsa ne yapılabilir?

Tunahanaltn

Hectopat
Merhaba ben 2. el ekran kartı alacağım kişinin IBAN numarası ve tel numarası var, sadece bir de uzunca konuşma.
Bu beni dolandırırsa şikayet ettiğimde benden ne kadar çıkar?

Merhaba ben 2. el ekran kartı alacağım kişinin IBAN numarası ve tel numarası var, sadece bir de uzunca konuşma.
Bu beni dolandırırsa şikayet ettiğimde benden ne kadar çıkar?

O seni dolandırmadan sen onu dolandır. Adama sahte para yolla baktın kart sağlam "abi böyle böyle oldu dur sana gerçeğini atıyorum" deyip gerçeğini atarsın. Akıl akıldan üstündür iyi geceler.

O seni dolandırmadan sen onu dolandır. Adama sahte para yolla baktın kart sağlam "abi böyle böyle oldu dur sana gerçeğini atıyorum" deyip gerçeğini atarsın. Akıl akıldan üstündür iyi geceler.

Vallahi çok iyi beee.

cool_face.png

Sahte para kullanmak dolandırıcılık kadar büyük bir suç. Satıcı bu sebepten dava açarsa konu sahibi üstün olan akıl yüzünden hapis yatabilir :)

Buna hak veren arkadaşlar IBAN üzerinden nasıl sahte para yollayacaklarını da söylerlerse çok güzel olur. Hiç bankamatik kullandınız mı, veya bankamatik teknolojisi hakkında ufacık bilginiz var mı bilmiyorum ama bankamatikler sahte para kabul etmez.

Geri
Yukarı