2. el ekran kartı iade edilebilir mi?

Rub

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iadeden kastettiğim şey mesela önce o parça gelecek, ben onu deneyeceğim ben beğenmezsem tekrardan geri verebiliyor muyum? Param Güvende seçeneği bulunuyor alacağım üründe. Ekran kartı alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, iadeden kastettiğim şey mesela önce o parça gelecek, ben onu deneyeceğim ben beğenmezsem tekrardan geri verebiliyor muyum? Param Güvende seçeneği bulunuyor alacağım üründe. Ekran kartı alacağım.
Bunu ekran kartında değil de laptop veya masaüstü pc'lerde yapıp parça çalıp iade eden bir sürü insan var. Evet iade edebilirsin koşulsuz bir şekilde.

Bunu ekran kartında değil de laptop veya masaüstü PC'lerde yapıp parça çalıp iade eden bir sürü insan var. Evet iade edebilirsin koşulsuz bir şekilde.

Böyle karaktersiz insanlar yüzüne Param Güvende ile satış yapamıyorum :(.

Satıcı herhangi bir sıkıntı falan çıkartırsa nereye şikayet edebilirim?

Param Güvende ile nasıl bir sıkıntı çıkarabilir satıcı bilmiyorum daha çok alıcılar çıkarıyor sorunu.

Satıcı herhangi bir sıkıntı falan çıkartırsa nereye şikayet edebilirim?
hocam öncelikle imkanınız varsa bi kargocunun yanında açın başka bir şey gelme ihtimaline karşı baktınız ekran kartı her şeyi tek bir video halinde çekin kargocudan alirken takip deneyene kadar mahkemelik olay olursa kuvvetli bi delil olur baktınız bozuk alicida iadeyi kabul etmiyor mahkemeye gider olay videoyu verirsiniz haklı çıkarsınız ama siz paranızı alana kadar mahkeme olayı vs 1 yılı bulur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı