2.el ekran kartı alırken mining yapıldığı nasıl anlaşılır?

Uygun mu? Hocam aşırı pahalı. Ben 5000 TL civarında dün 2 kat daha güçlü RX 6700 XT aldım.

@PCBudur dan bütçenizi biraz daha arttırıp alabilirsiniz. Fiyatları gayet makul.

Etiket için çok teşekkürler.

@Phomeus https://www.technopat.net/sosyal/ko...-ekran-kartlari-yeni-ueruenler-geldi.2289219/
Konumda sattığım kartlar mevcut. Fiyat performans oranı çok yüksek ürünler var. 2060'a 5000 vermek yerine konumdaki ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Hiçbir fikrim yok sadece Akakçe'den baktım. Fakat 6.3K fiyat verebilecek düzeyiniz varsa 1K daha üzerine koyup sıfır 3060 alabilirsiniz. Veya 5.7k civarlarında sıfır 3050'ler var. Onları da alabilirsiniz. 3050 RTX 2060 ile neredeyse denk. Sizin yerinizde olsam hayatta 2.el bir karta 5K vermem. Çünkü ben 3K'ya aldım. O yüzden söylüyorum bunu. Paranızın çöpe gitmesini istemem.

Zaten 3050 istiyordum sabah bir konu açtım alınır mı diye herkes kötü olduğunu RX6600 ya da 2.el RTX 2060 almamın daha iyi olacağını söyledi. ondan 2.ele bakmaya başladım.

İnsanlar vereceğiniz paraya en iyi performans alacağınız şeyleri söylemişler. Bu kartlar arasındaki güç sıralaması
1- rx6600
2- rtx 2060
3- rtx 3050 şeklindedir.
Ama 3050 yeni nesil bir kart ve sıfır alacaksınız. Oynadığınız oyunlara yetiyorsa alın. İnsanlara herşeyi sorun ama kararı siz verin. 3050 fps videolarına internetten bakın, tatmin ediyorsa alın. Garantili sıfır ürün. Derdi yok tasası yok.

İnsanlar vereceğiniz paraya en iyi performans alacağınız şeyleri söylemişler. Bu kartlar arasındaki güç sıralaması.
1- RX6600.
2- RTX 2060.
3- RTX 3050 şeklindedir.
Ama 3050 yeni nesil bir kart ve sıfır alacaksınız. Oynadığınız oyunlara yetiyorsa alın. İnsanlara her şeyi sorun ama kararı siz verin. 3050 FPS videolarına internetten bakın, tatmin ediyorsa alın. Garantili sıfır ürün. Derdi yok tasası yok.

Videolara baktım 2060'a yakın değerler alıyor. Ben aynı zamanda yayın açıp video çekmek istiyorum şu anki sistemimde Action hariç çoğu program sıkıntı çıkarıyor. Bu sıkıntıları yaşamamak istiyorum. Sabah ta 3050 de sıkıntı çıkaracağı söylendi yayın ve video için o yüzden kararsız kaldım.
Şimdi de böyle bir kart buldum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...u-geforce-rtx-2070-tri-frozr-1061598996/detay bu kart R5 5500 ile sıkıntı yaratır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...austu-msi-ventus-2x-rtx-3060-1075441425/detay bir de 3060 var 2 ay mining yapıldığı söyleniyor ama güvenlik bandrolünde falan sıkıntı yok.

Letgo'dan Gigabyte RTX 2060 almak istiyorum fiyatı bayağı uygun geldi (5000TL) mining yapıldığını nasıl anlarız ve alırken nelere dikkat etmem gerekir. Ürün açıklaması "ürün İtopya faturalı 9 ay 2021 faturalı istenilen teste açık gelip bakıp değerlendirebilirsiniz. Kutu fatura mevcut güvenlik bandrol üzerin de" böyle. Bir sıkıntı çıkarır mı?
Uygun mu geldi? 5k'ya 3060 Ti satıyorlar.

RTX deneyimi ve NVIDIA Broadcast.

Hocam sahibinden de bile en ucuzu 8350 bütçemi fazlasıyla aşıyor.

Dediğim gibi @PCBudur dan gayet güvenli bir şekilde 5500 TL civarına kutulu faturalı ve garantili bir şekilde içi açılmamış temiz kart alabilirsiniz. Sahibinden de 8350 TL'ye alıp bir de 835 TL Sahibinden'e boşuna para kaptırmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı