2. el ekran kartı almak güvenli mi?

• Konuyu başlatan U1vi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 334
Bütçe
4000-5000

U1vi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar APU bir sistem toplamıştım. İçinde 4750G PRO işlemci var ona uygun olarak 6600, 5700 vs. bakıyordum. Acaba bu ekran kartını almak güvenli mi? Param Güvende yok diyor sahibinden sitesinden ilk kez alışveriş yapıyorum ne tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar APU bir sistem toplamıştım. İçinde 4750G PRO işlemci var ona uygun olarak 6600, 5700 vs. bakıyordum. Acaba bu ekran kartını almak güvenli mi? Param Güvende yok diyor sahibinden sitesinden ilk kez alışveriş yapıyorum ne tavsiye edersiniz?

Test etmeden almayın.

Soru sorma kısmına Param Güvende ile alabilir miyim yazdım ama önce havale yaparsanız sonra ürünü kargolarım diyor bana profili biraz güven verdi çünkü kasanın geri kalan parçalarını da satıyor.

Nasıl bir test yapılmalı peki oyunlarda verdiği FPS falan mı?

Benchmark testlerine sokun birkaç oyun indirtin o şekilde test edin MSI Afterburner ile değerleri görebilirsiniz.

Soru sorma kısmına Param Güvende ile alabilir miyim yazdım ama önce havale yaparsanız sonra ürünü kargolarım diyor bana profili biraz güven verdi çünkü kasanın geri kalan parçalarını da satıyor.

Param Güvende'yi kabul etmeyip başka şekilde senden para yollamanı istiyorsa alma havale kabul eden param güvendeyide kabul eder etmiyorsa bir şeylik vardır.

Param Güvende'yi kabul etmeyip başka şekilde senden para yollamanı istiyorsa alma havale kabul eden param güvendeyide kabul eder etmiyorsa bir şeylik vardır.
Param güvende satıcıya sıkıntı çıkartabiliyor bu yüzden kullanmıyorlar.
Havale ile alınacaksa kurumsal hesaptan alınabilir fakat onlarda pazarlık yapmıyorlar.

Bu ekran kartı nasıl?

Param güvende satıcıya sıkıntı çıkartabiliyor bu yüzden kullanmıyorlar.

Havale ile alınacaksa kurumsal hesaptan alınabilir fakat onlarda pazarlık yapmıyorlar.
Kullanıcıya ne gibi bir sıkıntı çıkartıyor. Son attığım ekran kartına bir bakar mısınız.

Kartın birkaç sorunu var diye biliyorum ama asla testini yapmadan benchmarka sokmadan sahibindenden veya başka bir 2.el sitesinden alım yapmayın.

Testini yapmak için Param Güvende ile almak istiyorum ama satıcı o sistemi bilmiyormuş wpden PUBG ve CS:GO testlerini atabailirim dedi.

Geri
Yukarı