2. el ekran kartı önerisi

Lqwier

Femtopat
Daha fazla  
Sahibinden 2.5k ya 4 yıl kullanılmış ASUS TUF Gaming GTX 1650 buldum. Almak sizce ne kadar mantıklı. Mining falan yapılmadığını iddia ediyor sadece oyun oynadığını söylüyor. FurMark testi isteyene yollayabilirim diyor.

Sahibinden 2.5k ya 4 yıl kullanılmış ASUS TUF Gaming GTX 1650 buldum. Almak sizce ne kadar mantıklı. Mining falan yapılmadığını iddia ediyor sadece oyun oynadığını söylüyor. FurMark testi isteyene yollayabilirim diyor.

2. el ekran kartını alma işine donanımdan anlayan bir arkadaşınla girmen gerekli. Tüm testleri yapmak lazım almadan önce.

Karta gelince 1650 kötü kart, 2. elde 4 civarına RTX 2060 bulursun bu kartlarda mining yapılmış olma ihtimali daha yüksek tabi işin sonu yine ilk paragrafa geliyor. Gerekli tüm testleri yapmanız lazım almadan önce.

Hocam ölmüş bu kart bütceniz 2.5 mu sadece ve FurMark'ı atabilir mi?
İnternette 8 diyor o karta tabii ki sıfır muhtemelen 4 yıl uzun bir süre

2. el ekran kartını alma işine donanımdan anlayan bir arkadaşınla girmen gerekli. Tüm testleri yapmak lazım almadan önce.

Karta gelince 1650 kötü kart, 2. elde 4 civarına RTX 2060 bulursun bu kartlarda mining yapılmış olma ihtimali daha yüksek tabii işin sonu yine ilk paragrafa geliyor. Gerekli tüm testleri yapmanız lazım almadan önce.

İşlemcim i7 3930K (LGA 2011) için en iyi ekran kartı şu an bu diğer yüksek 2060'larda falan darboğaz oluyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı