2. El G213 Nasıldır?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, 2. el ilanlardan G213 almak istiyorum, nasıl bir klavyedir?
Daha önce Internet Cafe'de Warlock kullanmıştım ve yanlışlıkla Enter yerine Shift'e basıp durmak çıldırmamı sağlıyordu.
Bu klavye 2. el fiyatına göre iyi mi? (170-210 TL civarı şu anda 2. el piyasası.)
Elimde şu anda Logitech K220 var ve mecbur olarak bunu 1 sene kullandım, resmen rezalet. Zaten ofis klavyesinden ne beklenir ki.
G213 denen model uzun süre götürür mü?
Hızlı alışır mıyım?
Hızlı yazı yazılabiliyor mu?

Eğer hor kullanılmamış ise sıkıntı çıkmaz. Alınabilir. Alırsanız periyodik olarak temizlemenizi tavsiye ederim. Bu yeni klavyelerde tuşlar takılabiliyor toz ve diğer pisliklerden.

Eğer hor kullanılmamış ise sıkıntı çıkmaz. Alınabilir. Alırsanız periyodik olarak temizlemenizi tavsiye ederim. Bu yeni klavyelerde tuşlar takılabiliyor toz ve diğer pisliklerden.
Hocam şu ilan nasıldır? (Almayın, çünkü ben almayı düşünüyorum :D)

Bu arada MR-2'dan kastınız SW20 ise severiz. :)

Alınır. Ama klavye bildiğim kadarıyla mekanik değil. Ben kişisel olarak kaliteli rubber dome klavyeleri daha çok seviyorum.

AW11'ler ve MC8R daha güzel.
Ben de zaten mekanik istemiyorum çünkü çok ses yapıyor ve evde büyüklerim var kızıyorlar geceleri vb.

Bence AE86 en iyisi. :)

Klavyeyi kendim kullanıyorum, gayet iyi.

Hızlı yazı yazabilirsiniz, klavye'ye alışması çok kolay açıkcası. Çok rahat olduğunu söyleyebilirim.

Klavyeyi kendim kullanıyorum, gayet iyi.

Hızlı yazı yazabilirsiniz, klavye'ye alışması çok kolay açıkcası. Çok rahat olduğunu söyleyebilirim.
Teşekkürler hocam içime su serptiniz.
Klavyeden klavyeye alışırken çok zorlanıyorum da.
Başka bir ilan buldum yarın Bağcılar'a gidip alacağım büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı