2. el Galaxy A50 alınır mı?

civo.n

Centipat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Sahibinden'de temiz kullanılmış sıfır gibi bir A50 buldum. Almak mantıklı mı? Düşünceleriniz neler?

Olabilir hocam ama bu bütçede maalesef bu yani, ben de eşime aldım memnunuz. Sıfır telefon piyasası maalesef "20 bin lira altında telefon mu olur?" cümlesine bakıyor. Bu fiyat altında bakılan modellerin fiyatını unutmadan değerlendirmek lazım. Bütçeniz daha iyi olsa Low end kategorili cihazlar listesinde en üst sıralarda yer alan Redmi 9T ya da POCO M3 önerebilirdim.

Ha unutmadan asgari ücreti de tekrar hatırlatalım ki şaşırma duygumuz bozulmasın: 8500 lira.

Gerçekten iyi dediniz öneriniz için teşekkür ederim.

Sadece donanıma bakıyorsak Xiaomi, POCO, Realme önerin daha mantıklı. En azından kendinizi savunabilirsiniz.

Aslında haklı sayılırsınız ama POCO zaten Xiami'ye ait.

Sadece donanıma bakıyorsak Xiaomi, POCO, Realme önerin daha mantıklı. En azından kendinizi savunabilirsiniz.
Baska neye bakacagiz acaba? Donanim yerine tasarima mi bakacagiz?
Kotu cihaz onermeyi birakin, Xiaomi ile Poco ayni firma Realme ile Oppo da ayni firma, ve siz hem Xiaomi hem de Oppo telefon onerdiniz. Kendiniz ile celisiyorsunuz.

Gerçekten iyi dediniz öneriniz için teşekkür ederim.

Aslında haklı sayılırsınız ama POCO zaten Xiami'ye ait.

Realme de Oppo'nun mesela, ama farklı tipte ürün sunuyor. Xiaomi ile POCO arasındaki Fark'da o evet aynı markaya ait.

Baska neye bakacagiz acaba? Donanim yerine tasarima mi bakacagiz?
Kotu cihaz onermeyi birakin, Xiaomi ile POCO ayni firma Realme ile Oppo da ayni firma, ve siz hem Xiaomi hem de Oppo telefon onerdiniz. Kendiniz ile celisiyorsunuz.

IPhone'da telefonuna 3GB RAM koyan marka o zaman kimse IPhone'da almasın. Yarım kilo telefon yapsınlar 10 kat çerçeveli alırsınız o zaman. Tasarımına bakmadan cihaz alan kaç kişi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
IPhone'da telefonuna 3GB RAM koyan marka o zaman kimse IPhone'da almasın. Yarım kilo telefon yapsınlar 10 kat çerçeveli alırsınız o zaman. Tasarımına bakmadan cihaz alan kaç kişi var?

Tasarım her zaman en son olur sen tasarımı iyi diye Alcatel GO 1 ile aynı özellikte telefon alır mıydın.

@civo.n,
S9/+ veya hafif yanikli S8+ arayin, telefoncularda bulacaksiniz elbet.

Aslında çoktan temiz S9 ve S9+ buldum.

Hepsi akıllı telefonlar üretiyor ama sadece POCO mdelleri genellikle F/P oluyor yani aynı şey.

Xiaomi telefon alın veya POCO telefon alın demekle veya Oppo telefon alın, Realme telefon alın demek nasıl aynı oluyor onu anlamadım. Koç holdingin altında Arçelik ve Beko var. Beko ile Arçelik beyaz eşyayı bu aynı mı yapar? Aradaki fark aynen böyle.

Xiaomi telefon alın veya POCO telefon alın demekle veya Oppo telefon alın, Realme telefon alın demek nasıl aynı oluyor onu anlamadım. Koç holdingin altında Arçelik ve Beko var. Beko ile Arçelik beyaz eşyayı bu aynı mı yapar? Aradaki fark aynen böyle.

Aslında benim demek istediğim aynı sektördeler ürünlerinin farklı özelliklere sahip olması onları aynı yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı