2. el Galaxy A50 alınır mı?

civo.n

Centipat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Sahibinden'de temiz kullanılmış sıfır gibi bir A50 buldum. Almak mantıklı mı? Düşünceleriniz neler?

Realme de Oppo'nun mesela,
Realme, Oppo ve Oneplus markaları aynı firmaya ait. Bu markalar birbirleri ile alakalı sadece, birbirine ait değil.
IPhone'da telefonuna 3GB RAM koyan marka o zaman kimse IPhone'da almasın. Yarım kilo telefon yapsınlar 10 kat çerçeveli alırsınız o zaman. Tasarımına bakmadan cihaz alan kaç kişi var?
iOS, Android kadar güç harcamadığı ve hafif olduğu için olabilir.

Aslında bu çok mantıksız kötü olsun olmasın 50TL'ye aldığın Power bank sorunu çözebilir.

Telefon şirketleride mAh değerini yükseltmesin cihazların ne gerek var ki? Powerbank satsınlar yanlarında. Bu bakış açısına zaten öneri verilmez. Eski cihazınızı kullanın ne gerek varki yeni cihaza geçmeye oda arama yapıyor o zaman. Daha şirket ile cihaz modeli ayrımını anlatmam gerekiyor size ve sırf muhalif olmak için yazdıklarımı okumadan yazı yazıyorsunuz. Siz bence direk 100mAh falan cihaz tercih edin, hem daha ucuza gelir hem de powerbank ile sonsuza kadar dönüşümlü kullanırsınız.

Artı -1 Eksi
Telefon şirketleride mAh değerini yükseltmesin cihazların ne gerek var ki? Powerbank satsınlar yanlarında. Bu bakış açısına zaten öneri verilmez. Eski cihazınızı kullanın ne gerek varki yeni cihaza geçmeye oda arama yapıyor o zaman. Daha şirket ile cihaz modeli ayrımını anlatmam gerekiyor size ve sırf muhalif olmak için yazdıklarımı okumadan yazı yazıyorsunuz. Siz bence direk 100mAh falan cihaz tercih edin, hem daha ucuza gelir hem de powerbank ile sonsuza kadar dönüşümlü kullanırsınız.

Siz kendinizi haklı çıkarmak için her şeyi abartıp bozuyorsunuz telefonum bozulmasaydı hala Galaxy J5 2016 kullanıyordum parçası olmadığı ve sorunu bulamadıklarını söyleyip telefonu yapmadılar bende almışken alabileceğimin en iyi telefonu almak istiyorum o yüzden siz haklısınız.
Tamam mı?

Siz bana tavsiye verdiniz ben de size vereyim. Aman foruma indirimde olan bir şey atmayın. 2. el Razer Viper Mini bulup alınır mı diye konu açmıştım, benden önce forumdaki bir arkadaş almıştı.

Çok teşekkür ederim bir dahaki sefere daha dikkatli olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı