2. el GTX 1070 Furmark test sonucu

$elim

Hectopat
Daha fazla  
2. el Asus GTX 1070 Dual alıcam acaba değerler nasıl?

375356

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana bir sorun yokmuş gibi geldi. 65 derece gayet iyi. Yine de kartın mining yapılıp yapılmadığını sorun. Ayrıca kaç TL'ye alacaksınız? Tam emin değilim ama kartın stabil memory hızı 8008 iken orada 4006 görünüyor. Belki burada bir terslik olabilir. Yine dediğim gibi tam emin değilim daha bilgili birinin gelmesini bekleyin.

375391

Ben de ikinci el RX560 aldım ama 6 7 haftadır sıkıntı yok gibi 5dk önce test ettim aldığım kişi mining yapılmadığnı söylemişti ama aldık artık yapıldıysa da geçti gitti ama bu değerler nasıl onu merak ettim.

Eki Görüntüle 375391
Ben de ikinci el RX560 aldım ama 6 7 haftadır sıkıntı yok gibi 5dk önce test ettim aldığım kişi mining yapılmadığnı söylemişti ama aldık artık yapıldıysa da geçti gitti ama bu değerler nasıl onu merak ettim.
RX 560 mining için o kadar güçlü değil. Yapan kişiyi zarara sokabilir zaten. Kart güç bile çekmiyor. Mining yapılsa bile çok sıkıntı yaratmaz.

Şahsen ben 2. el bir kartı sadece benchmark testi yaparak almam en azından biraz normal kullanım + videolu bir kanıt olması lazım resimden 1-2 dk sonra hata vermediği ne malum. Alacağınız fiyatı söylerseniz daha iyi yorum yapabiliriz belki adam sizi kazıklamaya ve ya aşırı alt fiyata vermek koşuluyla dolandıracak ne malum ?

Bana bir sorun yokmuş gibi geldi. 65 derece gayet iyi. Yine de kartın mining yapılıp yapılmadığını sorun. Ayrıca kaç TL'ye alacaksınız? Tam emin değilim ama kartın stabil memory hızı 8008 iken orada 4006 görünüyor. Belki burada bir terslik olabilir. Yine dediğim gibi tam emin değilim daha bilgili birinin gelmesini bekleyin.
Ürün 1400 tlye yurtdışı 2020nin 9 ayına kadar garantili

Yurtdışı garantisi dediğin şey pek sağlam değil. Geliş, gidiş ücreti falan var ki bu da en az 600-700 TL tutar. Gümrüğü dahil etmiyorum sadece kargo parası bak. Yine de 1400 TL GTX 1070 için güzel fiyat.
Katılıyorum dostum ama 1400 TL'ye 1070 olunca biraz işler değişir gibi alınabilir değerlere bakarsak güzel duruyor.
Bide şunu merak ediyorum marka ve modeli ne acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı