2. el GTX 1080 almak

Stokta olan ürünler hakkında bir sorun yok zaten, örneğin bu kartı sipariş edecek olursa arkadaşımız direkt kargoya veriliyor. Benim ekran kartı alışverişimde de aynı şey oldu, o siparişimden oldukça memnundum.

Asıl sorun stokta olmayan ürünün 3-4 hafta bile süreceğini açık bir şekilde söylememeleri. Güç kaynağı siparişimi verdiğimde siparişin şu an yolda olan uçakla geldiğini ve listede göründüğünü söyledikten çok değil, birkaç saat sonra diğer uçağa kaldığını ve listeye yeni eklendiğini söylediklerinde insanın canı sıkılabiliyor.

Bu ve bunun gibi gecikmeler yurtdışı deposu olan bir site için çok normal ve genel anlamda yaptığım 2 alışverişte de bu siteden memnun kaldım ancak insanlara önceden yaşadıklarımı anlatmak istiyorum ki onların da başına gelince benim gibi "Beni mi buldu bu olay ya o kadar para verdik bir de, şimdi ne olacak?" diye dert etmesinler :)
Bugün Cooler Master MasterBox MB 511 kasa aldım ilk siparişim, inşallah 2 haftayı geçmez. :)
dostum kartın hemen siparişe verilecegini nerden anlıyorsun stokta falan mı yazıyor ben göremedimde ek olarak cok acelem yok 1 ayda beklerim gerekirse 5-6 bin gömmektense
Sağ altta bizimle iletişime geçin yazıyor, oraya yazdığınızda cevap verilir.

dostum kartın hemen siparişe verilecegini nerden anlıyorsun stokta falan mı yazıyor ben göremedimde ek olarak cok acelem yok 1 ayda beklerim gerekirse 5-6 bin gömmektense

Örnek1 vs Örnek2

Hocam Örnek1'de stoktan sipariş yazıyor aşağıda, Örnek2'de ise ön sipariş yazıyor. Bu demek oluyor ki stoktan sipariş yazan ürün yani Örnek1 ellerinde mevcut ve direkt olarak kargoya verilmeye hazır ancak Örnek2'deki ürün sizin için sipariş geçilip stoğa getiriliyor. Bu işlem de yurtdışında gelen bir sipariş olduğu için bekleme süreniz değişkenlik gösteriyor.

Ürünler örnektir, tavsiye değildir :)
Ek olarak stokta olan ürünleri de sohbet kısmından doğrulatırsanız işinizi garantiye almış olursunuz.

Kargo sildirmek nasıl oluyor açıklar mısınız?
Tabii ki, ürünü satın aldıktan sonra Amazon Live Chat'ten basitçe ''Hello. I can't pay because of shipping price. Can you help me for my first order? Thank you'' dersen yardımcı olacaklardır. Not:Bunu yapabilmen için ürünü ilk önce satın alman gerekiyor.

Son düzenleme:
Tabii ki, ürünü satın aldıktan sonra Amazon Live Chat'ten basitçe ''Hello. I can't pay because of shipping price. Can you help me for my first order? Thank you'' dersen yardımcı olacaklardır. Not:Bunu yapabilmen için ürünü ilk önce satın alman gerekiyor.
Harbiden öyle bir şey mi var? Oooov çok iyiymiş o ya ama ya kargosu 50-60 dolar tutan bir ürün alırsan? Adamlar yüzde bazında para kazanıyor sonuçta yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı