2.el HD 6870 Sistem ne kadar eder ?

OrTiKaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Benim altta yazan özellikli bilgisayarım var ve ben bu bilgisayarı satmak istiyorum. Çoğunun garantisi var. Vatandan alınma parçalar. Kutu içeriğini,vatandan alınan fişine kadar vericem. Sizce ne kadar eder?? Artık bilgisayardan eskisi kadar zevk almıyorum ve babam habire 18 yaşına geldin hala bilgisayara oturuyorsun kelimesini söyleye söyleye hem ben bıktım hem babam bıktı. Artık gına geldi. Sinirlerim tepeme attı. Belki satıp laptop alabilirim 2.el. Okul gereği. Auto cat programını kullanıyorum. Size 3 sorum var.
  1. Sizce masaüstünü satıp laptopmu alayım ?
  2. Bide sistemim ne kadar eder ?
  3. Eğer takas etmeye çalışsam laptopla nasl bi sistemli laptopla takas edebilirim ?
Eski bir kasa (markası belirsiz)
  • Corsair vs 650 (2 yıl garantili)
  • HD 6870 1gb gddr5 256bit(2yıl garantili)
  • 160gb harddisk(garantisiz ağır iş yapmadıgım icin bana yetiyor.)
  • 4gb ddr3 1333mhz ram(garantili ama garantisini kaybettim. Ama vatandan alınan fiş duruyor.Sıkıntı çıkarsan fişle beraber gittiğinizde yardımcı olurlar)
  • Coolarmaster t4 işlemci soğutucusu(2yıl garantili)
  • Asus p5g41t m lx anakart (2 yıl garantili)
  • İntel core 2 quad q9400 işlemci(garantisiz)
  • Lg cd-dvd okuyucu (2yıl garantili)
  • Lg flatron L1717S marka monitör.
  • A4 tech kb 8 model klavye.
  • Creative 1+1 hoparlör.
  • lenova mo28uol
Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaların hepsini bir satmak yerine parça parça satarsan daha kârlı olur. Çünkü herkes bütün bir sistemi işine yaramaz. Ancak bazı parçalar lazım olabilir.

Bu arada işlemci + anakart+ HDD + ram alma olasılığım yüksek. Bu 4 tane bileşen ne kadara satarsın?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı