2.el HD7950 almak

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Merhaba bir satıcıdan takas yöntemi ile HD7959 alacağım. GT 630 var elimde kutulu gayet temiz evin bir köşesinde yıllardır bekliyor onunla takas edeceğim ama kartın bir sorunu var. Ağır yük altında kapanıyormuş. Bunun sebebinin sıcaklıktan kaynaklandığını düşünerek almayı planlıyorum. Sizce başka bir nedenden ötürü kapanıyor olması mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kart sorunlu biliyorum gt 630 kullanmadığım bir kart öylece duruyor. Hani chipset arızası değil vram arızası değil kart yeterince soğumuyor ya termal pedleri yok üstünde yada fanlar bozuk yada macun sıkıntılı. Zaten hemen kapanmıyormuş 30dk-60dk sürüyormuş. Aktif kullandığım ekran kartı var ama neden elimdekini değerlendirmeyeyim? Benim size sorduğum benim düşündüğüm sıkıntılardan başka sıkıntısı var mıdır?

Arkadaşlar kart sorunlu biliyorum gt 630 kullanmadığım bir kart öylece duruyor. Hani chipset arızası değil vram arızası değil kart yeterince soğumuyor ya termal pedleri yok üstünde yada fanlar bozuk yada macun sıkıntılı. Zaten hemen kapanmıyormuş 30dk-60dk sürüyormuş. Aktif kullandığım ekran kartı var ama neden elimdekini değerlendirmeyeyim? Benim size sorduğum benim düşündüğüm sıkıntılardan başka sıkıntısı var mıdır?
Bakır borularında da sıkıntı olabilir o yüzden komple bir temizlik yap olmazsa yeni soğutma alırsın karta.

Merhabalar kartı takas ettim. İyi ki takas etmişim. Orijinal termal pedlerinin yerine kalın termal pedler koymuşlar. Onları çıkarttım elimde hurda bir kart vardı kaliteli bir termal ped vardı üzerinde ince onları taktım cayır cayır çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı