2.el HP Pavilion DV6 laptop alınır mı?

Emir34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2.el laptop almak istiyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim, canlı dersler ve tez yazmak için kullanacağım. Ekstra bir beklentim yok. Bir ilan gördüm ben pek anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.

İlan açıklaması şu şekilde:
Laptopum sıfırdan farksız tertemiz kullanılmıştır. Hiçbir yerinde vuruk kırık ve çizik yoktur. i5 işlemcili çift ekran kartlı çizim ve oyun için tasarlanmış 6 GB RAM'li̇ güçlü bir laptoptur. Modeli HP Pavilion dv6. i5 işlemci ile oldukça hızlı çalışmakta, ayrıca turbobost özelliği olduğu için çok daha hizlanabiliyor. İşlemci hızı 2.53GHz'dir turbobost ile 3.0GHz'e çıkıyor. 6 GB RAM ile asla donma kasma olmaz. Toplamda 3GB çift ekran kart mevcut 1GB harici AMD Mobility Radeon HD 5000 serisi ekran kartı ile oyun ve çizim işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca 2 GB dahili Intel HD Graphics ekran kartı ile laptopun uzun ömürlü olması sağlanıyor. 15.6 inç yansıma yapmayan HD ekranı var. Batarya 1 saat civarı gidiyor orijinal şarj aleti ile verilecektir. İnternette sadece şarj aletinin fiyatı 185TL'dir. Üst kapakta, logoda ekran ışıklandırması vardır. Laptopa çok güzel görüntü veriyor.

Fiyatı 2.000 TL sizce alınır mı? Benim işlerim için yeterli midir? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir laptopa benziyor.
Merhaba arkadaşlar, 2.el laptop almak istiyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim, canlı dersler ve tez yazmak için kullanacağım. Ekstra bir beklentim yok. Bir ilan gördüm ben pek anlamadığım için yardımlarınızı bekliyorum.

İlan açıklaması şu şekilde:

Fiyatı 2.000 TL sizce alınır mı? Benim işlerim için yeterli midir? Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı